Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jogos a felháborodás?

Figyelt kérdés

Anyuka elvitte a kisgyereket a testvéréhez. Ők pedig elmentek kirándulni.

De anya se ment velük, csak jött haza egyedül.

Engem meg se kérdezett, hogy elengedem-e. Természetesen nem engedtem volna.

Aztán abból is nagy jelenetet rendezett, hogy mit szólok én bele.

Nagyon öntörvényű, nem ez az első ilyen eset.

Jogilag van beleszólásom, hogy kivel engedem el, és mikor? Mert anyuka nagyon rá van függve a testvérre, én viszont ennek nagyon nem örülök. .



2023. márc. 19. 16:00
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%
Te ki vagy a történetben? Az anyuka a te anyukád? Párod? A gyerek a te gyereked? Igazából ebből semmi nem érthető
2023. márc. 19. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
Az apa lennék. Igazad van, az lemaradt.
2023. márc. 19. 16:04
 3/19 anonim ***** válasza:
35%

Most a testvér elvitte a gyereket kirándulni a gyerek anyja tudta és beleegyezése nélkül? És az a kérdés hogy az anyanak joga van e ebbe beleszólni?

Igen joga van.

Csak vállalni kell azt ilyenkor, hogy a testvér nem veszi át máskor a gyereket és nem segít.


Az én gyerekem rokonok pl külföldre vinnék nyaralni. Nem engedem el egyszeruen. Es azt sem engedem hogy ezzel ellenem hangolják es sírjon hogy anya nem enged el, tehát ha a gyerek előtt mondják es kérik ezt tolem. Es a gyereklelkén akarnak bosszut állni. Hogy sírjon.

Ezt se fogom hagyni hogy ezzel etesséj hogy kiviszünk nyaralni. A csunya gonosz anya meg nem enged.

2023. márc. 19. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
0%

*nem hagyom azt sem hogy etessék és ríkassák a gyerekem ellenem hangolva.

Sok gusztustalan rokon van akikre rá vannak szorulva sokszor a szülők:(

2023. márc. 19. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
55%
Próbálom megfejteni a rejtvényt.Apuka kiakadt, mert a párja elvitte a közös gyereket a sógornőékhez (anyuka testvéréhez)akik elvitték a gyereket kirándulni, de a kérdező párja,azaz a gyerek anyukája nem ment velük,hazament a gyerek nélkül és most még anyuka van megsértődve, hogy ez nem tetszik a kérdezőnek.Na,kitaláltam?
2023. márc. 19. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
96%
Szóval a gyerek elment kirándulni a nagynénjével/nagybátyjával? Hűha, botrányos. Szegény gyerek, a rokonai is szeretnek vele időt tölteni, szégyen.
2023. márc. 19. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
79%

5-ös, a kérdezőnek az a baja, hogy nem bírja az anyuka testvérét, és nem szeretné, ha az időt töltene a közös gyerekkel. Pedig amúgy, ha csak nem alkalmatlan (drogozik, iszik, stb..), akkor joga van hozzá.


Egyébként kié a felügyeleti jog?

2023. márc. 19. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
100%
Mármint apukának mennyi joga van beleszólni a gyereknevelésbe.. ha kiveszed otthon a részed, gyerekkel kapcsolatban is, akkor van jogod.
2023. márc. 19. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:

Együtt vagyunk, nincs felügyeleti jog, meg ilyesmi.

Engem csak az zavar, hogy nem tájékoztat, magánakciózik.

Ti megbeszélitek az ilyen dolgokat?

2023. márc. 19. 16:42
 10/19 anonim ***** válasza:
75%
Nem. Nem kell az apa engedélye, hogy kirándulni menjünk. Szép is lenne. Nem egy háremben élek. Vagy kollégiumban.
2023. márc. 19. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!