Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Kíváncsi lennék a véleményetek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kíváncsi lennék a véleményetekre - szeritnetek is probléma ez?

Figyelt kérdés

Páromnak (33 F) volt egy ilyen hatalmas nagy plátói szinten maradt szerelme, vagy 3-4 évig. Nagyon durván odavolt anno érte, szerelmet vallott neki sokszor, nagyon ömlengett neki stb. A csaj nem akart semmit tőle végig, de imádta, hogy valaki odavan érte és játszotta vele a húzd meg-ereszd el műsort.

Kb 1,5 éve a párom végül nem kontaktálta.

Azóta én fél éve összejöttem vele (31 N). Mesélt nekem erről a nőről, illetve hogy mi volt neki, de hogy ő túllépett rajta.

A probléma már egyszer november tájékán kezdődött, hogy a csaj valami továbbképzésre jött a városba, és hogy menjenek el ebédelni. Elmentek, tudtam róla, nehezen de lenyeltem.

Aztán januárban a csaj a következő továbbképzési nap miatt volt a városban, hogy megint ebédeljenek. Ott csak egy 5 perces kávé lett végül, ott már kértem, hogy ne, és ez mire jó. Totál kiborultam ott egyszer.

Mindvégig Messengeren vagy más csatornán nem keresték egymást, nem beszélgettek.

Mindezt honnan tudom? Onnan hogy meguntam, hogy múlt hétvégén a csaj egy közös ismerősük telefonszámának elkérése érdekében ráírt. Ezzel még nincs baj. Amit meguntam, hogy a párom odaadta, elköszönt, majd 2 nappal később írt egy kilométeres emailt a csajnak, hogy neki még nehlz lenne Messengeren beszélni vele, ezért inkább az email-t választja, mert még "mindig közrejátszik benne az a néhány év, amikor többet beszélgettünk".

Majd megkérdezte, hogy mizu vele, aztán ment a levelezés jobbra-balra, hogy kivel mi van. A csaj benne végig pedzegette, hogy hát rólam nem is mesél neki, ugyen miért? Meg hogy akkor ez nem lehet egy olyan hűdenagy szerelem, mert ő jobban ismeri a párom ilyen szempontból.

Amúgy kismama és ő hűdeboldog és blabla, meg tervezik a másikat majd a párjával, stb.

Meguntam a levegőben lógó bizonytalanságot és elolvastam ezt az emailt.

Én több okból borultam ki:

- nekem nem tűnik érzelmileg lezárva valaki, akivel még mindig nehezére esik csak úgy csevegni

- külön szentelt 2 nappal később rá időt, hogy írjon neki, miután megkereste a telefonszám kapcsán a csaj, ergo az agyában volt

- nem mesél rólam, mintha valami oltári nagy titok lennék

- konkrétan hergelte, hogy bökje ki, hogy azért nem mesél rólam, mert ő fontosabb és ez nem egy hűdenagy szerelem meg kapcsolat, utalva arra, hogy az ő kötelékük különlegesebb volt


Nekem totál odaveszett minden bizalmam és hogy ez a jövőben változni fog, így miután szembesítettem a most már exem leléptem.

Szerinte ő le akarta zárni őt amúgy is írásban (minek??), másrészt túllihegem és nem akar tőle semmit, hisz már mielőtt képbe voltam, ő lezárta és csak haveri státuszban tekint rá.


Jó lenne pár külsős véleményt kapni, aki esetleg privátban kíváncsi rá, bekopziom az emailt, ami a vita tárgya lett.


2023. márc. 20. 10:35
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%

Nekem az jön le, hogy még mindig érez iránta valamit. Ha nehéz vele beszélnie, stb. Egy haverral nem nehéz beszélni. Meg elmennek ebédelgetni... Fura az egész.

Viszont mivel a csaj kismama, ezért nem gondolom, hogy akarna tőle bármit, csak húzza az agyát, mert érzi hogy még mindig "hatalma" van a párod/exed felett.

Nekem az is sértő lenne, hogy rólam nem beszélt neki. Bár azt sem értem alapból, hogy minek kell az exekkel beszélgetni...

2023. márc. 20. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:

Hajszál pontosan ugyanez a bajom nekem is és ő ezeket nem fogta fel egyszerűen... :/ Rászántam egy estét, hogy elmagyarázzam neki, hogy ez a csaj csak élvezi, hogy fut utána és néha megnézi, hogy még mindig megvan-e a hatalma felette. Meg minek beszélgessek olyannal plán, aki érzelmileg felkavarna? Egyik exemmel sok év után se tudnék beszélni, mert felkavarna, csak negatív értelemben.

Őszintén annyira értéktelennek éreztem magam ettől az egész szituációtól, hogy én "kevesebbet" érek...

2023. márc. 20. 10:50
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is gyanús, hogy a párod valamit még érezhet a csaj iránt. Ha lezárta volna ezt a dolgot magában, akkor nem esne nehezére vele beszélgetni. Az is fura hogy nem mesél rólad. Szerintem jól tetted, hogy lezártad.
2023. márc. 20. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%

Ne Te érezd magad kevesebbnek. Az exed a hülye hogy felnőtt férfi létére nem látja át a dolgokat.

Keresett amúgy téged mióta otthagytad?

1-es voltam.

2023. márc. 20. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Napi szinten keres, állítólag nem alszik és totál kivan. Hogy ő ezt nem akarta, hogy így eszkalálódjon. És hogy nem gondolta végig, hogy ez így csapódna le bennem és hogy nagyon sajnálja.
2023. márc. 20. 10:57
 6/15 anonim ***** válasza:
84%
Neked kell tudnod, hogy hol huztad meg a hataraidat. Olyan fobenjaro dolog nem tortent, de persse ettol meg eshet rosszul neked. Amig nem aktivan lohol utana, addig szerintem nem gond. Azert tudtara adnam, hogy tegyen meg mindent a kontakt lezarasa erdekeben, nem akarod ezt a not tobbet az eleteben latni. Akkor majd kiderul, hogy o mit gondol a helyzetrol.
2023. márc. 20. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Megértem a dühödet, engem is zavarna. A párod nagyon nem látja át, hogy ez a nő mit művel vele, ez az ő baja. De neked is fájdalmat okoz vele. Én is nyíltan megmondanám, hogy ez engem zavar és soha többé ne kommunikáljon vele. Amúgy saját maga érdekében sem. Ettől még szerethet téged, és ha elmúlik a vihar a biliben, újra jó páros lehettek.
2023. márc. 20. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
91%

Ha esetleg megbocsátasz neki, akkor azonnal le kell tisztázni hogy mi fér bele és mi nem. Nyilván ő is szeret csak még nála van valami érzelem az ex irányába is.

1es voltam.

2023. márc. 20. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:

Én most kértem pár nap nyugit, meg hogy akkor döntse el, kit akar az életében tartani. Én megértem, hogy ez az ember fontos volt neki, de akkor nekem semmi keresnivalóm itt, amit elfogadok. Csak akkor legyen döntés.

Köszönöm az eddigi válaszokat, én mindenkinek nyomtam a zöld gombot.

2023. márc. 20. 11:19
 10/15 anonim ***** válasza:
83%

Érdekes ahogy hátralépsz. Kicsit megrázó is. Azt mondják akit igazán szeretünk, el is tudjuk engedni, ha ő mással lenne boldog.


Ő még írogat? Hogyan látja a jövőtöket?

2023. márc. 20. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!