Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Kíváncsi lennék a véleményetek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kíváncsi lennék a véleményetekre - szeritnetek is probléma ez?

Figyelt kérdés

Páromnak (33 F) volt egy ilyen hatalmas nagy plátói szinten maradt szerelme, vagy 3-4 évig. Nagyon durván odavolt anno érte, szerelmet vallott neki sokszor, nagyon ömlengett neki stb. A csaj nem akart semmit tőle végig, de imádta, hogy valaki odavan érte és játszotta vele a húzd meg-ereszd el műsort.

Kb 1,5 éve a párom végül nem kontaktálta.

Azóta én fél éve összejöttem vele (31 N). Mesélt nekem erről a nőről, illetve hogy mi volt neki, de hogy ő túllépett rajta.

A probléma már egyszer november tájékán kezdődött, hogy a csaj valami továbbképzésre jött a városba, és hogy menjenek el ebédelni. Elmentek, tudtam róla, nehezen de lenyeltem.

Aztán januárban a csaj a következő továbbképzési nap miatt volt a városban, hogy megint ebédeljenek. Ott csak egy 5 perces kávé lett végül, ott már kértem, hogy ne, és ez mire jó. Totál kiborultam ott egyszer.

Mindvégig Messengeren vagy más csatornán nem keresték egymást, nem beszélgettek.

Mindezt honnan tudom? Onnan hogy meguntam, hogy múlt hétvégén a csaj egy közös ismerősük telefonszámának elkérése érdekében ráírt. Ezzel még nincs baj. Amit meguntam, hogy a párom odaadta, elköszönt, majd 2 nappal később írt egy kilométeres emailt a csajnak, hogy neki még nehlz lenne Messengeren beszélni vele, ezért inkább az email-t választja, mert még "mindig közrejátszik benne az a néhány év, amikor többet beszélgettünk".

Majd megkérdezte, hogy mizu vele, aztán ment a levelezés jobbra-balra, hogy kivel mi van. A csaj benne végig pedzegette, hogy hát rólam nem is mesél neki, ugyen miért? Meg hogy akkor ez nem lehet egy olyan hűdenagy szerelem, mert ő jobban ismeri a párom ilyen szempontból.

Amúgy kismama és ő hűdeboldog és blabla, meg tervezik a másikat majd a párjával, stb.

Meguntam a levegőben lógó bizonytalanságot és elolvastam ezt az emailt.

Én több okból borultam ki:

- nekem nem tűnik érzelmileg lezárva valaki, akivel még mindig nehezére esik csak úgy csevegni

- külön szentelt 2 nappal később rá időt, hogy írjon neki, miután megkereste a telefonszám kapcsán a csaj, ergo az agyában volt

- nem mesél rólam, mintha valami oltári nagy titok lennék

- konkrétan hergelte, hogy bökje ki, hogy azért nem mesél rólam, mert ő fontosabb és ez nem egy hűdenagy szerelem meg kapcsolat, utalva arra, hogy az ő kötelékük különlegesebb volt


Nekem totál odaveszett minden bizalmam és hogy ez a jövőben változni fog, így miután szembesítettem a most már exem leléptem.

Szerinte ő le akarta zárni őt amúgy is írásban (minek??), másrészt túllihegem és nem akar tőle semmit, hisz már mielőtt képbe voltam, ő lezárta és csak haveri státuszban tekint rá.


Jó lenne pár külsős véleményt kapni, aki esetleg privátban kíváncsi rá, bekopziom az emailt, ami a vita tárgya lett.


2023. márc. 20. 10:35
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:

Nem teljesen értelek, 10-es. Megrázó, ahogy én hátraléptem?


Egyelőre nagy távlatokat nem diskuráltunk még. Aktuális lett volna, hogy nyár elején az ő lákásába beköltözök. ezt megbeszéltük. Most nyilván nem tudom, az albérletem a semmire nem akarom felmondani...

2023. márc. 20. 13:42
 12/15 anonim ***** válasza:
100%

"döntse el, kit akar az életében tartani. Én megértem, hogy ez az ember fontos volt neki, de akkor nekem semmi keresnivalóm itt, amit elfogadok."


Erre a részére reagáltam. Nyilván megalázó lenne neked mellette maradni, ha más után ácsingózik. Nem is erre értettem a választ, hanem erre:

"megértem, hogy fontos volt neki"

"elfogadom"


Kitartást neked amúgy. Ez most elég kemény lehet neked.

2023. márc. 20. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
100%

Okos vagy, jöl tetted, hogy kidobtad. Döntse el, mut akar tulajdonképpen.

N

2023. márc. 20. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
100%
Hasonló helyzetben voltam. Nálam egy régebbi randipartner zörgette a harasztot. Persze én már korábban egyértelmūvé tettem, hogy vége, nincs tovább. Errõl be is számoltam a páromnak, mert szóbakerült, azóta is orrolt rá. Egyik nap derült égbõl villámcsapásként (6 hónappal késõbb) rámírt fb-on. Szerencsére a kontextus mellettem volt, mert úgy kezdte, hogy régóta nem beszéltünk és eszébe jutottam. Persze a párommal épp néztünk közösen valamit a gépen és látta a felugró ablakot. Megmutattam neki. De csak nem tudott lehiggadni és számonkérte, hogy miért nem zártam le. Hiába érveltem, hogy én lezártam, nem én kerestem õt stb, semmi sem hatott. Végül nem csúnyán, de odáig fajult, hogy úgy döntött hazaköltözik. Akkoriban kb 2 hete költöztünk össze. Végül belátta, bocsánatot kért, töröltem az illetõ nõszemélyt. Azóta a feleségem és vettünk közösen egy lakást. Nekem is lecke volt, én is tanultam belõle, sokkal határozottabbnak kellett volna lennem korábban. Egy higgadt beszélgetést megérne egy kávé mellett. Hátha egyenesbe hozható ez még.
2023. márc. 20. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
100%

Én hagynám a francba.

Nem mondom, hogy bizonyos pontokon talán ne reagálnád túl te is KICSIT, de alapvetően egyetértek veled. Neki te csak a "szamár" vagy a "ló nincs, jó a szamár is" sztoriból. Ráadásul még tisztességtelen is veled. Egy biztos: én nem maradnék olyan kapcsoaltban, ahol csak "második", vagy "pótlék" vagyok. És olyanban sem, ahol nincs meg a megfelelő tisztelet és bizalom.


F 40

2023. márc. 21. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!