Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Volna egy kis problémám, szeretném ha elmondanatok a véleményeteket és ha tudtok tanácsot adni azt is elfogadom. Bővebben lent:

Figyelt kérdés

Van egy barátom akivel már 2 éve és 3 hónapja vagyok együtt. Szeretem őt de mostanában sokat veszekedtünk. Hétvégén voltunk egy buliba ahol észre vettem hogy egy srác le se vette rolam a szemét, és nekem is megtetszett. Persze ezt a barátom nem vette észre. Hétfön ez a srác megszerezte a telefonszámom, felhívott és dumaltunk, aztán pedig msn-en is beszéltunk. Nagyon szimpatikus nekem. Arra kért hogy menyek el vele valahova inni egy űdítőt, én bele egyeztem. Ahogy többet beszéltünk kezdtem kicsit mkegijedni tőle. Olyanokat irt hogy syerelmes belém, hogy csak az övé vagyok, és rengeteg szivecskéket küld.Telefonon is hívott tegnap este 2 szer es ma is 2 szer de nem vettem fel. Még nem találkoztam vele jővő hétre terveztük. Most ki van kapcsolva a telefonja.


Amenyire meg sikerült ismerjem nagyon érzékeny tipus, volt egy 3 éves kapcsolata, a barátnője elhagyta egy másik ért, emiatt nagyon sokat syenvedett. Nem akarom hogy miattam is szenvedjen, persze mondtam neki hogy mi a helzyet azt mondta hogy megért és vár rám.


Várom a válaszokat.


2009. nov. 12. 11:46
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
74%

már ott elrontottad h felvetted őt msn-re.

attól meg egyenesen félnék h mivan ha akkor hív mikor a pasiddal vagy együtt. pasidnak meg előbbutóbb gyanús lesz h folyton kinyomod a telefonod.

sztem ez a srác kicsit túl eltökélt.

2009. nov. 12. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
45%
Sztem is mindenkinek az első barátjával kéne leélni az életét! Így fair!
2009. nov. 12. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:
mjondam neki hogy este 7-10 ig baratommal vagyok es akkor ha lehet ne hivjon... ebbe az idobe nem hivott.
2009. nov. 12. 12:00
 4/21 A kérdező kommentje:
az elso baratomon mar regen tul vagyok :)
2009. nov. 12. 12:01
 5/21 Andrewka ***** válasza:
100%

EZ már erősen súrolja a megcsalás határát. Gondolj bele ha a párod randizna egy csajjal melletted.

Tudom h nehéz de lépned kell valamenyik fiú felé. A másikat pedig el kell utasítanod.


22/f

2009. nov. 12. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:

Tudom hogy nem helyes amit teszek :(

Nagyon roszul erzem magam ettol es felek hogy a 2 szek kozul a foldre esek!

2009. nov. 12. 12:05
 7/21 anonim ***** válasza:
100%

ha az én barátnőm ezt csinálná,szó nélkül szakítanák vele!!!

ha a barátod ezt megtudja,tutti nemfog örülni neki!!!

2009. nov. 12. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
100%
A srácot elhagyta a barátnője egy másik miatt tőled meg ugyanezt szeretné ez tök jó...Amúgy ha a barátoddal gondjaid vannak azt lehet vele kellene megoldd,nem elhagyni.
2009. nov. 12. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
100%

Szia...

Nos én azt olvasom ki a soraidból, hogy a mostani párod, nem bókol, nem visz el sehova... És úgy érzed kicsit ellaposodott a kapcsolatotok... Néha van egy kis vita... Nos, hidd el neked.. Mindig lesznek apró viták az életben.. Mert két ember nem egyforma, és te olyan természet lehetsz, aki nem hagyja rá a másikra a dolgokat.. Hanem te is érvényesíteni akarod a te gondolatod.. Ez rendjén is van. De hidd el a másik férfi sem különb... Ezzel nem azt akarom mondani, hogy nem hagyd ott a párod... De gondold át.. Hideg fejjel. A másik férfiról a véleményem az, hogy valamiért azt érzem, adja neked a szépet.. Meg akar szerezni... És az, hogy az övé vagy... Már, bocsi, de te nem vagy senkié... Téged lehet szeretni.. De nem vagy tulajdon.. Ha össze is jönnétek, iszonyatosan féltékeny lenne, hogy nehogy őt is lecseréld valakivel..

És hát, ha ki van sokat kapcsolva a telefonja... Nos, akkor nem akarlak elkeseríteni... Bár nem tudom, én csak abbol próbálom elmondani a véleményem, amit ide leírtál... Szerintem van egy másik telefonja is.. és ezt valószinű csajozásra használja...

Nos... nekem van egy olyan érzésem, hogy aki hamar ki tudja mondani, hogy szeret, az legalább olyan hamar feledni is képes...

Gondold át ezt...

Remélem tudtam neked segíteni..

Szép napot.. :)

25/N

2009. nov. 12. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:
Köszönöm 12:26-os!
2009. nov. 12. 12:34
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!