Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Elfogadnád vagy elengednéd?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elfogadnád vagy elengednéd? (Bővebben lent)

Figyelt kérdés
Sziasztok! A párkapcsolatommal kapcsolatosan lenne kérdésem. A párommal 6 hónapja vagyunk együtt, és alapjában véve, egy nagyon jó kapcsolatban élünk. Ha egyiküknek szüksége van a másikra, segítünk egymásnak és mindent megbeszélünk egymással, lényegében minden rendben van, egy dolgot leszámítva. A párom egy múltbeli probléma miatt 6 éve jógázni jár,amivel semmi probléma sincs,hisz én is járok jógázni, csak én egy másik helyre, meditálok is, egyáltalán nem áll tőlem messze ez az egész, nem ezzel van a probléma, csak hogy tisztázzuk. Viszont a párom a jóga mellett jár egy bizonyos tantra jógára is. A hely ahova jár, egy "szekta", leginkább egyedülállók járnak ide, vallást is gyakorolnak, és itt több is van mind rendes jóga. Mindenzt a másik nemmel való érintéssel teszik és elmondásuk szerint érzik egymást, beindulnak a vágyak,érzik egymás lelkét is és ez nekik jó. A párom elmondása szerint ezen a tantra jógán olyat él meg, amit velem nem tud. És közölte velem hogy erre neki mindenképpen szüksége van és semmiképp se hagyja el. Úgy gondolja ez fix, a kapcsolatunk viszont nem, pedig csak ez az egyetlen gond, amiről eddigis beszéltem, hogy ez a dolog folyton köztünk van. Emelett lesz egy bizonyos 10 napos tábor jövő hónapban amire szintén mindenképpen el akar menni. A táborról egy ismerősömtől aki szintén járt erre a tantra jogára egy ideig, azt hallottam hogy a táboron mindenki mindenkivel szeretkezik, és ezt nem bírta elviselni, ezért lépett ki. A párom azt szeretné hogy mindezt fogadjam el, ő nem akar kilépni ebből a kapcsolatból mert minden ellenére velem is egy olyan dolgot él meg, amit mással nem. Tanácstalan vagyok, ezért kérdezlek titeket. A helyemben ti mit tennétek?

2019. júl. 20. 19:35
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Azonnal szakítanék, de az én vagyok. Hogy neked mi fér bele, és mi nem, azt neked kell eldöntened, nem másnak.
2019. júl. 20. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
93%
Ezt még olvasni is borzasztó volt. Nemhogy megélni.
2019. júl. 20. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Hát az biztos, hogy mindenkivel nem feküdne le. Leginkább senkivel rajtam kívül.

Ha ez nem megy, akkor viszi-hali.

2019. júl. 20. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Tantra általában szex. 10 napos tábor, ja...szex.


Szakítanék.

2019. júl. 20. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Ezen mit nem lehet érteni????!!! Úgy megcsal, hogy még neked is elmondja! Nem tudom minek vagy még vele.... Ha neked ez így jó hogy nyitott kapcsolatban vagytok, akkor ámen!
2019. júl. 20. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Szégyen ez az ember.Szakítottam volna már akkor mikor tantra jógázni kezdett.
2019. júl. 20. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

De ezt az elején nem tudtad hogy ilyen helyekre jár?

Véleményem szerint ez beteges,és ha ennyire szektás akkor miért nem a szektából választ partnert?

Én elhagynám és legközelebb meggondolnám kivel jövök össze

2019. júl. 20. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Biztos hogy nem fogadnám el és könnyes búcsút vennék tőle.
2019. júl. 20. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
54%
Nekem oké lenne. Én inkább szerető(ke)t tartó típus vagyok. Így nem gond, ha párom is hasonló dologban van benne. De elvérom, hogy használjon gumit. Én is használok.
2019. júl. 21. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!