Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Aggasztóan meghízott, mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Aggasztóan meghízott, mit csináljak?

Figyelt kérdés
A barátom rettenetesen elhízott az évek során. És itt ne 10-20 kilóra gondoljatok, mert már akkor a baj, hogy idén már nem is szexeltünk, csak pettingeltünk, ugyanis képtelenek vagyunk már rá. Nem tudom mi történt vele.. évekkel ezelőtt még ő volt a jó pasi a konditeremben, ott ismerkedtünk meg. Folyamatosan támogattam mindenben, próbálkoztam már mindennel. Jártunk kivizsgálásokra is, de nyilvánvalóan nem egészségügyi baj áll a háttérben. Egyszerűen ételfüggő lett. Ő otthon dolgozik, én nem, szóval nem tudok figyelni rá, így pedig szó szerint egész nap eszik.. lassan már egyáltalán nem tud saját magáról gondoskodni. Nagyon aggódom érte, és már nem tudom mit tegyek. Nem elhagyni akarom, hanem segíteni neki. Mit tudnék tenni?
2023. márc. 20. 20:02
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%
A szoban forgo ferfi fogja megszivni, ha nem valtoztat. 170 kilo nem a hosszu elet zaloga.
2023. márc. 21. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
100%
Hány kg, és hány cm magas?
2023. márc. 21. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
68%
Hát itt az a baj hogy ezen már korábban kellett volna gondolkodni amikor feljött rá az első húsz kiló.Attól még viszonylag könnyen meg lehetett volna szabadulni mert akkor még tudott volna sportolni. Extrém túlsúlynál ez nem lehetséges így marad a nagyon szigorú diéta,ahhoz meg nagy akaraterő kellene ami meg neki nincs.Én azt mondom hogy mindenki a saját sorsának kovácsa,én a helyedben nem pátyolgatnám a végtelenségig. Világosan elmondanám neki hogy nem tudom azt elképzelni hogy az életem hátralevő részét így éljem le, egy kövér embert kiszolgálva,később ápolva,örömtelenül,boldogtalanul,szex és minden intimitás nélkül. Innentől minden az ő döntése. Rajta áll hogy mi a fontosabb neki,a zabálás vagy te.
2023. márc. 21. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim válasza:
Hány kiló most?
2023. márc. 23. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!