Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az exe miért likeolja a barátom képeit?

Figyelt kérdés

3 éve vagyunk együtt, de az első évben még tartották a kapcsolatot FB-n. Aztán hangot adtam a nem tetszésémnek mikor a csaj alsóneműs képeket kuldozgetett nrki, meg csábító szövegeket és persze pénzt is akart tőle kolcsonkerni...

Parom nem reagált az üzenetére igy ő besertodott és törölte az ismerosei közül. Nyugtubj is volt 2 évig... Most pedig újonnan a párom nyilvános posztjait likeolgatja... Múltkor belepillantottam a mobiljaba, de nem írt neki a ribi... Miért akarja újra felhivni magára a figyelmet? Talán tapogatozik, hogy nem szingli e az barátom? Egy 37 éves nőről beszélek, szal elég gyerekes ha ez így van...



2023. márc. 21. 12:45
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Barátodnak mi a véleménye erről?
2023. márc. 21. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
96%
Hat mert gyerekes es onbecsulese sincs. Ha a parod torolte es nem reagal, plusz o nem lajkolgat, akkor ne foglalkozz vele. Eleg szanalmas no lehet, ha ennyire nem tud letenni a volt pasijarol.
2023. márc. 21. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
94%
Viszket neki
2023. márc. 21. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
84%
Mert egy hülye liba. Kérdés a párod mit tesz vagy se.
2023. márc. 21. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Tiltsa le a párod mindenhol. Problem solved. Ha nem tiltja ezek után, akkor valószínűleg ő is sáros ebben és neki is vannak szándékai az exe felé.
2023. márc. 21. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Engem is lajkolgat a volt pasim, de ez nem jelent semmit. Nem.kudozget kepeket, nem akar kommunikalni. En sem tiltom le.
2023. márc. 21. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Nem a pasim törölte anno őt hanem az ex sértődött be, mert nem válaszolt neki az üzenetére a párom. Eljátszotta a nagy büszke kisasszonyt, most meg megint likeolgat 😅 ezért nem értem ezt nőt 🙈
2023. márc. 21. 21:15
 8/12 A kérdező kommentje:
Párom nemtudja hogy kiszurtam hogy megint képbe jött a csaj FB-n én is csak véletlenül vettem észre mikor megosztott egy videót és alatta ott virított a Like tőle... Nem fixiroztam ezt vele, mert úgy gondoltam minek.. Láttam h nem írt neki, csak gondoltam itt rakerdezek hogy ezzel mi lehet a célja...
2023. márc. 21. 21:45
 9/12 anonim ***** válasza:
Zavarja a boldogságotokat? Ha nem, ne foglalkozz vele.
2023. márc. 23. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Egyenlőre nem... Kérdés meddig megy el megint a kisasszony...
2023. márc. 23. 21:49
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!