Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen ember a férjetek, érdemes emiatt elvalni?

Figyelt kérdés
A férjemnek nyűg a gyermekünkkel játszani, jatszoterre sose jön velünk es o nem viszi ki, mikor hazajovok romokban a haz, egy tányért nem tesz arebb. Sose dicsér meg, nem akar már lefekudni velem. Mások szerint jó feleség vagyok es o fura (az o barátai szerint is). En szeretem őt, de azt látom hiába kérem meg erre arra, hogy mi esne jol, nem érdekli. Szeretnék egy olyan férjet, akivel nevessetek ki.. De lehet szexelni es akar is, aki családra vágyik es közösen töltött időre.. A ti férjetek milyen? Nagy gondok vannak nálunk?

2023. márc. 22. 18:15
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
96%

Nekünk nincs gyerekünk, de az én férjemet is le kellett tolni a házimunka miatt. Volt ebből egy veszekedésünk, de utána megértette.

A ti kapcsolatotok viszont nagyon szomorú. A gyerek előtt is ilyen volt? Pl segített a házimunkába? Ő is akarta a kicsit?

Szerintem sürgősen ülj le vele beszélgetni őszintén. Mond el neki az igényeidet.

2023. márc. 22. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
35%
Ilyen férfi nincs.... de sok sikert. A gyereket magadnak szulod
2023. márc. 22. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 A kérdező kommentje:
A házimunka a legkevesebb, de az, hogy a gyerekkel se foglalkozik nagyon bant. A házasság előtt nem ilyen volt, a gyereket o is akarta. Már elmondtam neki 3 év alatt rengetegszer mi bajom, de szerintem nem érti vagy nem erdekli mert se nem válaszol es változás sincs
2023. márc. 22. 18:20
 4/28 anonim ***** válasza:
96%
Ha nincs változás, akkor sajnos az ő részéről ez totál érdektelen. Te is meg a gyerek is. Neked kell eldönteni, hogy meddig viseled el ezt a ridegséget.
2023. márc. 22. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
100%
#2 Kikérem magamnak. A gyerekeimet imádom, amíg kicsik voltak, szinte csak én játszótereztem velük. Itthon egyre több tennivalót veszek észre. A feleségemet tisztelem és becsülöm mindazért, amit értünk tesz. Nem tudom nélküle elképzelni az életemet.
2023. márc. 22. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 A kérdező kommentje:
Na erről beszélek ötös. Az én férjem száját ilyen sose hagyta es hagyná el.
2023. márc. 22. 18:40
 7/28 anonim ***** válasza:
100%

Nem sokan érnek meg apává. A gyerekben nem isnlátnak néha értéket se.

Vele se gondolnak hogy azok majdnemhogy ők csak kicsiben és az eletüket alapozhatják meg. Rég elfelejtették már a gyerekkorukati s meg azt is hogy az apjukkal horgásztak/bicikliztek/csajoztak vagy bármi. Hogy mit jelent egy apa.

Ez az apai ösztön nem sok pasiban alakul ki amikor többet látnak egy gyerekbol annál hogy eszik alszik sz.rik sír hisztizik.

2023. márc. 22. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
50%

Valami meghato sztorikat videokat talán megmutatnék neki

[link]

2023. márc. 22. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
82%

3: Ultimátumot kell neki adni.

Józsi, akarsz tenni azért, hogy jó legyen a kapcsolatunk és szerelmeskedjünk?

Ha nem, akkor el kell engedni.

2023. márc. 22. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
100%
Ilyenre azt se mondana nemet aki nemet gondol. Annyira baromságok ezek a zsarolások.
2023. márc. 22. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!