Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit lehet tenni egy olyan férfival aki folyamatossan hazudik csajokat keres és nem valja be akkor sem ha konkrétan rákérdezek? 14 éves kapcsolatot vág ezzel haza Érdemes szerintetek még vele maradni a gyerek miatt vagy ez felejtős az egész?

Figyelt kérdés
2023. márc. 2. 09:55
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
82%
Őt nem érdekli a 14 év sem a gyerek, téged akkor miért érdekel? El kell hagyni, hidd el jön jobb, vagy ha mégse inkább jobb egyedül, mint szétcsalva és hazugságban élni napról napra.
2023. márc. 2. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
66%
Folyamatosan? Tehát 14 évvel ezelőtt se volt sokkal különb nemigaz?
2023. márc. 2. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
75%

Mit jelent az hogy "csajokat keres"?

Nézegeti őket a neten vagy ettől komolyabb dolgok is történnek? Mert nagyon nem mindegy.

Általánosságban az elmondható, hogy ha egy párkapcsolatban az egyik fél nem tiszteli, nem becsüli meg a másikat, nem megbízható, és nem is akar változtatni ezen akkor nincs értelme tovább folytatni. Úgy nem lehet élni hogy az egyiknek folyton a másikat kelljen ellenőrizgetni, mert annyira megbízhatatlan.

Mindkét félnek tenni kell azért hogy jó legyen a kapcsolat. De ha már az egyiket ez nem érdekli, nem tesz érte akkor rá kell adni a kabátot.

2023. márc. 2. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 Mathus ***** válasza:
35%
ha nincs szex és/vagy folyamatos a kontroll, a másik nincs felnőttszámba véve, akkor nő is, férfi is a kisebb ellenállás irányába mozdul.
2023. márc. 2. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
21%
Jól megválasztottad a gyermeked apját:(
2023. márc. 2. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
85%
Minek vagy tulajdonképpen vele?
2023. márc. 2. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

2# nem tudom miota pontossan utobbi hónapokban biztos

3# alkalmi kapcsolatot keres több oldalon

5# megváltoztattam? Ezt hogy érted?

2023. márc. 2. 11:00
 8/13 anonim ***** válasza:

#7

Olvasd el az #5-öt még egyszer!

2023. márc. 2. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

5# bocsi elküldtem utánna láttam mit irtam vagyis telefon mit irt

Hogy érted hogy jol megválasztott

Szerinted ha tudom milyen lenne gyerek?

2023. márc. 2. 11:05
 10/13 Mathus ***** válasza:
#9: nem "alapból" volt ilyen, és azt sem gondolom, hogy sok-sok éve ilyen lenne. valami nincs meg, valami hiányzik, szar az önértékelése. ez nem felmentés akar lenni, de III. Richárd kivételével senki sem született még gazembernek (és ő is egy fikciós figura).
2023. márc. 2. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!