Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan tovább? Mihez kezdjek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tovább? Mihez kezdjek nélküle? Mit csináljak?

Figyelt kérdés

Ez a kérdés az előző kérdésemhez kapcsolódik (Hogy tudom újra gyújtani a szerelmet? Vajon miért tette ezt?).

Nem tudom most még elképzelni nélküle. Bár az előző kérdésemre kapott válaszok igen megfontolandó! De nem tudom elfelejteni mivel minden nap össze fogok futni vele. Egy baráti körünk van. Nem tudom hogy lehet majd elfelejteni.


Segítsetek kérlek!


2010. okt. 7. 12:59
 1/8 anonim ***** válasza:
Nem kell ELFELEJTENI, túl kell lépni.
2010. okt. 7. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Te mi a rákról beszélsz?


Ebből a kérdésből nem derül ki, mit szeretne megtudni a kérdező

Gyanús, hogy a kérdező megkérdezte korábban már ugyanezt

2010. okt. 7. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Lehet hogy kicsit értelmetlenül írtam le! Bocsánat!


a kérdésem lényege: Hogy tudom mihamarabb elfejteni másfél év után!

2010. okt. 7. 13:15
 4/8 anonim ***** válasza:
Ezt a dolgot nem lehet sehogyan sem siettetni.
2010. okt. 7. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
De nem akarok sokat szenvedni! Keressek társaságot? Egy a haveri körünk!
2010. okt. 7. 13:20
 6/8 anonim ***** válasza:
Azt csinálsz amit akarsz! Olyat is amit mellette nem lehetett! Gomdolom van ami érdekel! Amúgy elfelejteni nem kell, csak elfogadni. Idővel jobb lesz addig meg foglald el magad!
2010. okt. 7. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Napról napra könnyebb lesz. Nekem nem rég lett vége a három éves kapcsolatomnak, de túl éli az ember. Az elején gépiesen teszed a dolgod, aztán rájössz, hogy nem állt meg az élet, és sok minden vár még rád. A felesleges időt és energiát pedig le kell kötni. Fitness terem, jóga, nyelv tanulás, akármi ami előre viszi az életed.
2010. okt. 7. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ugyanebben a helyzetben vagyok,csak mi 1 évig voltunk együtt,nemrég szakítottunk.Egy fősuli,egy szak,egy baráti társaság...szörnyű érzés mindennap látni:(szóval teljes mértékben megértelek. Lassan 1,5 hónapja h külön vagyunk, de én ugyanazt érzem iránta,és tudom h így h mindennap összefutunk egyszerűen képtelen vagyok túltenni magam.Amúgy így nem sokat ér h próbálom lefoglalni magam másvmivel,mert suliba megjelenik és ááá.:( Ő még rá is tesz egy lapáttal mert odajön hozzám vagy ír nekem. Én csak abba bízok h idővel jön vki aki elfelejteti velem és akkor minden jobb lesz. (De hidd el ha vki tényleg szeret akkor próbálkozik és visszajön,ha meg nem akkor nem is jelentettél neki olyan sokat:( ) 21/L
2010. okt. 8. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!