Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért csinálta? Tetszek neki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért csinálta? Tetszek neki végre? :D

Figyelt kérdés
Szoval van egy lány akit szeretek és ezt ő is jol tudja.Egyik este msneztünk és megkérdeztem van-e esélyem nála azt mondta hogy van :D. Másnap a suliba megölelt meg minden szünetbe beszéltünk meg rámhajtotta a fejét hozzámbujt meg ilyeneket csinált.De másnap azaz ma nemis érdekeltem meg alig beszéltünk :/. Kérdeztem már h járna-e velem de akkor aztmondta h felvételi elött senkivel nem akar.Lehet azért csinálta h felvételiig ne éljem annyira bele magam?(ezt csak én találtam ki) Szerintetek tetszek neki? Vagy most mivan? segitsetek :D
2010. okt. 7. 14:37
 1/9 anonim ***** válasza:
nekem volt már ilyen hogy nem tudtam eldönteni hogy járnák-e azzal a sráccal vagy nem. =/ egyik nap elmentem vele kosarazni meg minden másik nap nem is érdekelt látni se akartam. lehet egyes lányoknál ez van mint nálam és lehet nála is :) :S
2010. okt. 7. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
a felvételi előtt nem akar eléggé lekoptató szövegnek tűnik.
2010. okt. 7. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

és végül jártál a sráccal vagy nem?


amugy azér nem akar mert fél h elrontja és volt egy másik srác aki tetszett neki és vele se járt ugyanezér de szerencsére ő már nem érdekli egyáltlán

2010. okt. 7. 14:53
 4/9 A kérdező kommentje:
és szerinted lehet ebböl valami?
2010. okt. 7. 14:55
 5/9 anonim ***** válasza:
ha tényleg szeret akkor úgyis addig tartja a kapcsolatot barátilag a felvételiig.ha nem szeret akkor egyszer úgyis elmondja, volt már velem ilyen nekem azt a dumát adta be hogy éretlen egy kapcsolatra. (előbb is én írtam a 2.-at) amúgy nem nem jöttem vele össze most sem mert most megint ott vagyok hogy nem tetszik =/.
2010. okt. 7. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
bocsi nem a 2.-at írtam hanem az elsőt
2010. okt. 7. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
köszi a választ :)
2010. okt. 7. 15:02
 8/9 anonim válasza:

tipp: szard le a csajt:D de komolyan... mert igy biztonságban érzi magát, hogy húh de jó, tetszem a srácnak.. élvezi, hogy megvárakjoztat.

Várj vele, és lehetőleg kerüld el. Persze ne legyél bunkó vele meg semmi, egyszerüen éreztesd vele, hogy most nem vágysz rá. akármilyen nehéz is..meglátod, azonnal dönetni fog a lány!!!

2010. okt. 7. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
oké megpróbálom :D csak attol félek h ő is lefog majd szarni.
2010. okt. 7. 18:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!