Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit csináljak ha unalmas a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak ha unalmas a párkapcsolatom, pedig még együtt se élünk?

Figyelt kérdés
Egy héten 1-szer, kétszer találkozunk, de mégis halál unalmas a kapcsolatunk. Nagy ritkán csinálunk programokat, még egy filmet se hajlandó megnézni velem, szex után is alszik.
2023. márc. 26. 16:27
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Miért vagy vele? A leírásod alapján nem tűnik lángoló szerelemnek, inkább, mint egy 60 éve együtt élő nyugdíjas házaspár élete.
2023. márc. 26. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
75%

Próbáljatok valami izgalmat csempészni bele. Pl menjetek együtt baráti társaságba vagy javasolj más programokat, találjatok közös hobbit.


Egy kapcsolatért tenni kell.


Akarsz tenni érte? Megéri?

2023. márc. 26. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Én találok ki programokat, de semmihez nincs kedve. Ha nem szexelünk épp, akkor is vagy alszik, vagy telefonozik.
2023. márc. 26. 16:51
 4/8 anonim ***** válasza:

Mi a célod a kérdéssel?

Tenni szeretnél a kapcsolatért, vagy elhagyni?


Te tudod, hogy mi a baja, és miért ilyen?

2023. márc. 26. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
48%
Dugjatok éjjel nappal
2023. márc. 26. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem ez nagyon egyoldalúnak tűnik, hogy csak te tennél valamit a kapcsolatotokért. Nem lesz hosszútávú kapcsolat ebből.
2023. márc. 26. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Vannak ilyen unalmas emberek, nekik inger kerülő pár való.
2023. márc. 26. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Figyelj, minden ember más. Nekem volt egy ilyen kaliberű pasim, ő se akart semmit. A nagy program az volt, hogy megnéztünk pár filmet, amit ő választott ki, meg elmehettünk az Ő barátaival iszogatni... :) Hihetetlenül untam az egészet, csak én még kimondani sem mertem sokáig. De lehet, hogy valakinek ez jó, nekem nem volt az.


Ha unatkozol vele, ez veszett fejsze nyele. Semmi értelme nincs gyakorlatilag. A mostani párommal fel sem merül ilyen, hogy unatkozom.

2023. márc. 26. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!