Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lassan egy hónapja együtt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

SyfonHUN kérdése:

Lassan egy hónapja együtt vagyunk a barátnőmmel és történtek dolgok. Mit csináljak? Többi lent.

Figyelt kérdés

A barátnőm egy nap benyögte hogy nem megy neki a kapcsolat de szakítani nem akar. Mert akkor tudja hogy végleg vége... A dolog most úgy néz ki hogy együtt vagyunk de mégsem. Ez lassan egy hete tart. Én nehezen tudok meglenni nélküle ő pedig jól titkolja. Elmondta nekem hogy eddig én vagyok a legjobb srác akivel meg ismerkedett és mindenki ezt mondja és nem akar el veszíteni.

Szeret és fontos vagyok neki de nem megy neki...


Mit lehetne tenni? Nem tudja eldönteni mit akar, együtt maradni vagy sem.

Hogyan lehetne elérni hogy mégis "oda legyen értem"?



2017. máj. 22. 15:05
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
66%
Legyél egy kicsit elérhetetlen számára.
2017. máj. 22. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Azt hogyan értve?
2017. máj. 22. 15:10
 3/15 anonim ***** válasza:
95%
Ne akard azt elérni...azért nem megy neki mert nem szeret eléggé...és azért marad még veled mert fél az egyedülléttől..de csak addig amig nem talál mást. Tipikus
2017. máj. 22. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Ki kell dobni a búsba. Egyből rájön, hogy kellesz-e neki.
2017. máj. 22. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
94%
Aki 1 hónap után ilyet mond, azt nem szeret téged. Inkább keress mást, felesleges erőltetned.
2017. máj. 22. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
86%
Akkor dönts helyette Te. Dobd ki a fenébe. Ebből nem lesz normális kapcsolat. Egy örök terror és félelem, hogy vajon elég jò vagy-e neki. Nem lesz soha a stabil társad, nem számíthatsz rá, nem bízhatsz benne, nem tervezhetsz vele, mert nem tudod, mikor gondolja úgy, hogy mégis tökjól megvan nélküled. Pár hètig. Aztán visszakönyörgi magát, mert nem tud nélküled élni. És kezdődik minden elölről. Annyiszor, ahányszor hagyod.
2017. máj. 22. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
93%
Hármas válaszoló mondja jól szerintem. Elvan veled, élvezi, hogy odáig vagy érte és még nem talál jobbat, addig elvagytok így. Ha jön valaki akkor te szépen lapátra leszel téve. Jobb, ha te lépsz le, mintha téged dobnának, így megmarad a méltóságod.
2017. máj. 22. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
78%

Mától ne beszélj vele, ne írj, ne hívd.

Utána szopasd meg, teperjen érted, jó sokáig kőkeményen. Ha kitart akkor 1-2 hónapig használd, majd kuka.

2017. máj. 22. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy még éretlen egy párkapcsolathoz a lány.
2017. máj. 22. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
*de ettől még szerethet, és kötődhet hozzád nagyon lelkileg, csak ez a párkapcsolat neki még annyira új; nem érzi hozzá elég komolynak magát; esetleg lehetett már korábbi párkapcsolata, és ott kijátszották őt, és most nagyon fél egy újabb csalódástól, és ezért nem mer teljesen belemenni, és ezt a félelmét nem meri neked elmondani, veled megosztani,mert fél, hogy megsértene vele, de pedig neked nem akar semmilyen rosszat, mert szeret, tisztel téged. De az is lehet, amit ott föntebb írtak, hogy lelki biztonság, hogy nem mer otthagyni,mert amig meg nem találja az új társat, addig fél, hogy egyedül lenne, és mi lenne vele egyedül.
2017. máj. 22. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!