Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Melyiket választanátok lányok?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melyiket választanátok lányok? 1.a pasinak alacsony a libidója, heti 1 max 2 szex, de 100% hűséges 2.naponta szexelne, sokat jár a szexen az agya, de mindig kétely hogy esetleg megcsal.

Figyelt kérdés

Tehát biztonság vagy szexualitás?


Egy cikk adta az "ötletet"


2023. márc. 27. 15:55
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
Így is heti 2x, max 3x szexelek a párommal, és iszonyatosan jó, nagyon izgat. Szóval nekem így megfelel, mivel minőségi.
2023. márc. 27. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
17%

"és még biztonságot sem ad."


Nevetséges vagy! De a többi válaszoló sem semmi! Heti 2 sok? Olyat kéne választani akit kívántok is! Nekem is volt évekig ilyen is meg olyan is... tudom mi a különbség!

De paktáljatok le az első lúzerral akinek jó munkája van, valamennyire szeret, de nőt megdugni nem tud... Legalábbis titeket nem! Azt hiszitek hogy az ilyen nyámnyilákat nem kapja el 1-2 kolléganője?

2023. márc. 27. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
92%
#12 Engem csak az érdekelne, hogy te miért leszel frusztrált az én - szerintem rendben lévő - szexuális életemtől?
2023. márc. 27. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
Ritkan találkozunk van hogy hetekig nincs szex.De amikor heti többször vagy mindennap,akkor mindig van.Mondjuk az se mindegy milyen lenne az a heti kettő.De inkább a több szex.
2023. márc. 27. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
24%

13

Mert biztos nem szereti a hazug embereket. Amúgy én is azt hittem a szexuális életemről, hogy jó, sőt ultrajó, amíg rá nem jöttem egy másik férfi mellett, hogy a vicc kategória volt.

2023. márc. 27. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:

A 2-es megcsalós szemetet semmiképpen, de az 1-eset is csak végszükség esetén. Ami nem jön el. Mert vagy a megfelelő, vagy nem kell.

(42N házas, már megtaláltam)

2023. márc. 27. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:

12

Persze, de ha azt írtuk volna, hogy neeeem, semmiképpen nem mennénk bele egy ilyen kapcsolatba, akkor aljas ösztönlények lennénk, akiket a pin@juk hajt, igaz? Jól sejtem? Gondolom, semmilyen válasz nem felelne meg.

2023. márc. 27. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
28%
3 ev utan heti kettovel mar elegedett lennek. Mostanaban atlag masfel hetente egyszer szeretkezunk a parommal, ami nem azert van, mert kiabrandultam belole, hanem sokat stresszelek. Nyakunkon az eskuvo, fel eve mast sem csinalok csak agyalok, tervezek. Van ugy, amikor o feszultebb hetekig mert tortent valami a munkahelyen. Olyankor arra vagyunk, hogy osszebujjunk, szex nelkul.
2023. márc. 28. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
55%
Azért az is komoly, hogy valaki az esküvőszervezés miatt nem szexel a párjával. Ha Örkény élne, írna erről egy egypercest.
2023. márc. 28. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
19: tudsz olvasni? Nem az eskuvoszervezes, hanem az azzal jaro feszultseg, nyugtalansag, ide oda rohangalas miatt. De nem ertem teged miert zavar ez, en sem velemenyezem mas szexualis eletet.
2023. márc. 28. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!