Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Igaz az hogy egy alacsonyabb,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Igaz az hogy egy alacsonyabb, rondább pasit csak végső megoldásként választanak a nők ha már nincs más és úgy érzik kifutnak az időből?

Figyelt kérdés
26 évig nem volt sikerem a nőknél. Volt két kapcsolatom, de mindkettőnek vége lett 1-2 év után. Mindkét csaj egy magas jóképű munkatárssal jött össze. A haver lányok azt mondják hogy a nők csak a legjobbra mennek és a magamfajta megbízható, rendes, kedves srácokat majd csak akkor fogják választani ha már nem jött össze semmi "jobb" és már gyerekre vágynak és stabil háttérre. Szerintük ideje lenne a 30 körüli korosztálynál bepróbálkoznom, szerintük ott már jobban számít a belső és abban a "közegben" nagyon jó pasinak fogok számítani és válogathatok majd.
2014. máj. 19. 08:56
 1/8 anonim ***** válasza:
Szia. A kémia az kémia- eddig rossz hír. Jó hír, hogy sosem lehet tudni az okát miért épp abba csap, akibe... Kotorássz azok körében, akiknek nem a külsejük az egyetlen önkifejezési eszközük. Némi önkritikával én volnék a legboldogabb, ha tisuztána belbecsre megindult volna valaha is a kémiám, de nekem kellett ehhez a külső is. Nem vagyok elég jó (még) ebben. Ettől mások még lehetnek érett lelkületűek ennyire. Kapuzárási pánikból született kapcsolatok taretósságát még nem tapasztaltam... Szeretni kéne, akár Quasimodót is és ebben kevesen vagyunk jók.
2014. máj. 19. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Igazából sztem ez nem így megy persze a külsőt látod először de a belső is nagyon kell nekem mondjuk az alacsonyabb srácok jönnek be most mégis egy olyan srácba estem bele aki kb 185 hónapokig nem is találkoztunk nem kapcsolatnak indult csak sokat beszélgettünk sz ez lett belőle

Nekem az a tapasztalatom nem sértésnek szánom hogy az olyan srácok akik egyébként tudják hogy nem néznek ki jól is 10 + os csajokra hajtanak és ők elvárják hogy a csajok vegyék észre a belső értékeiket de forditva hogy ő vegye észre egy egyszerűbb csaj belső értékeit az már nem oké

Nem tudom milyen korosztálynál próbálkoztál eeddig de ha komoly kapcsolatra vágysz akkor érdemes a korodbeliekkel

2014. máj. 19. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Második véleményében is sok igazság van... Be kell látni. Első voltam.
2014. máj. 19. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Kinek mi... én nem tudtam pár hétnél tovább együtt maradni olyannal akihez nem tudtam vonzódni. Nem volt kémia. Nem tetszett. Az hogy kedves meg aranyos szép és jó, de kevés.


A pasiknak is észre kéne már venni hogy ők is nézik a külsőt, mert fontos egy normális kapcsolathoz.


Volt helyes pasim...nem is egy.De nem maradtam velük csak azért mert helyesek voltak...mivel nem úgy bántak velem ahogy én elvárom. Van egy minimum szint ami alá nem megyek....szóval ha egy pasikan az bejön hogy 5 napig egy smst nem küld, hogy élek e még akkor keressen ilyen lányt párkapcsolatra, de engem hagyjon békén. Lehet akármilyen helyes, leszarom, nem fogok vele maradni.


Sok viszontagság után végülis megtaláltam az igazit ,még 24 évesen. Ehhez az is kellett hogy legyen egy olyan külseje amihez vonzódni tudok, és olyan személyisége, belső értékei is....


Itt nem szőke kigyúrt gyantázott meztelencsiga, zselés hajú, szolárium barna rózsaszínpólós hercegre kell gondolni... az ilyeneket nem bírom. Nekem másmilyen ízlésem van. A férjemet kb úgy kell elképzelni, mint Matt Leblanc 190 centis 95 kilós kiadása, egy kis pocakkal:) nincs kigyúrva. Csak fizikai munka miatti izmai vannak:D Szóval nekem ez jön be.. A magas, sötét hajú barna szemű az alap. A kigyúrt test pedig kizáró ok.

2014. máj. 19. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Nem feltétlen igaz: ha az alacsony ronda pasi tömve van lóvéval akkor zsigerből őt választják.

De tény hogy kapuzárás előtt már kapkodnak fűhöz-fához hogy legyen családjuk (más kérdés hogy ilyenkor már a kutyának nem kellenek).

2014. máj. 19. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Éljen az általánosítás. Úgy is van.
2014. máj. 19. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
A lányok is csak ösztönlények. A ganéjj fiúkra,férfiakra buknak. Eddig akárhány lánnnyal voltam kedves, azok közül egyet sem húztam meg, de csak eggyel kellett ganéjj módon bánnom és máris szopta ingyen a farkam! Ismétlen ingyen, még egy forintot sem kellett költenem rá, csak önző, szexre hajtó, menő alfahímnek adtam ki magam, akiért oda vannak a csajok és minden héten válogathatok közülük.
2014. máj. 20. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

7-es...


Nem a hülye p..csák közt kell válogatni hanem a normális csajok között akik normális férfiakra buknak.

2014. máj. 20. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!