Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Alacsony (<163,165) csajok! A...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Alacsony (<163,165) csajok! A két férfitípus közül melyiket választanátok?

Figyelt kérdés
Egy 170 körüli, de kifejezetten jóképű és tanult/intelligens/értelmes/érzelmes ember vagy egy +180-as, de átlagos/szürke arcú és nyers fickó. Utóbbi alatt azt értem, hogy nem az az érzelmes típus, inkább a mérsékelt redneck irányvonalat követi. Nehezen tudom ezt megfogalmazni, de ezalatt talán azt a férfitípust értem (és amivel már többször találkoztam), aki sem anyagi sem intelligencia sem pedig a felfogása/világnézete terén nem átlag feletti, csupán egy átlagos szerethető ember, eltartja a családját, de komolyabb dolgot nem fog nyújtani. Azt is mondhatnám, hogy a fiatalos liberális vs. konzervatív/hagyományos értékrend. Ezt az összehasonlítást csak azért vázoltam fel, mert több olyan ismerősöm van, aki az első kategóriába tartozik és még sincs barátnője, míg az utóbbi kategóriába tartozóból több embert is ismerek, kvázi az a tipikus magyar férfi, akit sokszor képtelen vagy megkülönböztetni, semmi extrát nem nyújt (drága kocsi, saját lakás), de azzal, hogy férfias testalkata van, sokszor a szép csajokat is le tudja venni a lábukról. Ebből kiindulva, én azt veszem észre, hogy az alacsonyabb nők is a magasságot jobban preferálják (ezzel a racionalitást is mellőzve), vagy tévedek? Képet direkt nem fogok linkelni, mert azt már megtudtam, hogy a férfi kinézete az arc tekintetében elég szubjektív és azzal csak összezavarnálak benneteket, szóval az első típusú pasihoz képzeljetek el egy számotokra elég vonzó arcot, míg a másodikhoz pedig egy olyat, ami számotokra a nagy szürke átlagot testesíti meg, de azért rondának sem tartjátok.

2016. nov. 11. 18:02
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
80%
Téged, nyilván téged, hisz ez a lényege az egész kérdésnek, törpilla.
2016. nov. 11. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
1.
2016. nov. 11. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
58%

volt 170 körüli és 190 körüli barátom is. külsőség sztem nem sokat jelent. A kémia, hogy van-e valami, ami megmozgat benne, annál inkább.


Nyilván a férfias külső előnyt jelent ( nem azért mert buta liba vagyok és a "férfiatlanabb" férfinak direkt nem akarok esélyt adni, hanem evolúciós okokra visszavezethetően a nő jobban vonzódik az erősebbnek látott, olyan kisugárzást árasztó férfihoz) , de, nyilván csak az ismerkedés korai, felszínesebb szakaszában mérvadó ez.


Ha az alapján keresnék párt, hogy megnézem, milyen árkategóriájú kocsit tud "biztosítani", háááát... már gáz van.

(valahol a kérdésedben ez pl. nőként felháborít, de más téma már)


A racionalitást miért is mellőzi, hogy az alacsony nőnek a magas férfi tetszik? :) Hogy ismét a genetikával példálózzak, az esetek 80%-ban a tőlünk eltérőbb genetikai felépítésű partnert látjuk vonzóbbnak. Így biztosítja a természet a fajon diverzitást. Szóval, abszolúte nem irracionális, hogy az alacsony lányoknak a magas fiúk tetszenek :)

2016. nov. 11. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Az elsőt. szerintem, de ezt nem lehet megmondani pontosan, mert attól is függ, milyen a kisugárzása, megfog-e benne mégis valami akkor is, ha átlagos...

Amúgy a 165 cm magas nő nem alacsony szerintem, inkább középmagas.156 körüliek az alacsonyak.Én 165-170 között vagyok valahol és amikor sétálok az utcán, rengeteg nálam jóval a lasconyabb nőt látok.Pedig én sem vagyok magas.

2016. nov. 11. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
72%

Tényleg a "kémián" múlik a dolog leginkább.

Mivel törpecirkáló vagyok, sosem érdekelt a magasság. 156 centisen szerintem a férfiak legalább 99%-a magasabb nálam. Volt, amikor egy magasabb srác fogott meg, volt mikor egy alacsonyabb, mostani párom pedig teljes mértékben az általad leírt első kategóriába tartozik. Ezzel csak azt akarom mondani, hogy látatlanba senki nem fogja tudni ezt megmondani neked, kivéve ha teljes mértékben kizárják az alacsonyabb férfiakat, így nyilván ők némileg hátrányban lesznek a magasabb férfiakhoz képet, ez nem hiszem, hogy meglepetés lenne. Ezért nem teljesen értem, mit szerettél volna elérni a kérdéssel. Alacsonyabb srácnak nyilván kisebb esélyei vannak, ahogy egy nagyon magas nőnek is, de egyik eset sem lehetetlen.

2016. nov. 11. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
66%

A 170 centi nálam már magasnak számít, sorry.(152 cm vagyok)

Az elsőt választanám.

2016. nov. 11. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
#3: Ezzel csak annyi a baj, hogyha minden nő így gondolkozna (már pedig tényleg így van), akkor az összes alacsony pasi egyedül lenne és nem lehetne gyereke. Ez az ami engem igazából aggaszt és az első kommentelőhöz hasonlóan sokan ezt nem képesek felfogni, hanem csak elintézik egy személyeskedéssel. Nem tagadom, hogy az évek alatt emiatt depressziós is lettem.
2016. nov. 11. 22:40
 8/13 anonim ***** válasza:
160 cm vagyok, férjem 172 és már 12 éve imádom. Szép arcú, de a legfontosabb, hogy tudunk beszélgetni, ő a legjobb barátom, mivel mindent neki mondok el.
2016. nov. 12. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
A magasabbat választanám.
2016. nov. 14. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
#9: Annyi kérdésem lehetne tőled, hogy te milyen magas vagy?
2016. nov. 14. 22:47
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!