Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerelemes vagyok a legjobb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelemes vagyok a legjobb barátomba . Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Mit mondhatnék, neki amivel tuti,hogy bevágodok nála.. (lányba)
2010. febr. 18. 10:29
 1/9 anonim ***** válasza:
Kérdés: te lány vagy fiú vagy?
2010. febr. 18. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Fiú , és nagyon szerelmes
2010. febr. 18. 10:40
 3/9 anonim ***** válasza:
hát ha a legjobb barátod, akkor miért okoz problémát ezt őszintén megbeszélni ?
2010. febr. 18. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
ennek sajnos nem lehet jövője:(tapasztalat.
2010. febr. 18. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 Beviz Elek ***** válasza:
Bukós a dolog, de maíg nem ejt pofára, nem múlik el az érzés. Ezt jobb ha tudod és felkészülsz. Egyszer tovább kell lépni. Mond meg neki, esetleg 1%, hogy bejön. Amúgy megmondja, hogy felejtsd el a dolgot. Szenvedsz, majd lesz egy másik lány és elfelejted...
2010. febr. 18. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
már volt másik lány és akkor inkább nem beszélt velem, miután szakitottam vele utánna állandoan azt közölte hogy joltettem.....miután újra összekatram jönni vele akkor meg féltékenységi rohamai vannak miatta, és mostanában állandoan vagy a volt palijárol vagy az én volt csajomrol beszél
2010. febr. 18. 10:53
 7/9 anonim ***** válasza:
velem ugyan ez van, csak én lány vagyok, ő meg fiú ugye. Én nem fogom neki elmondani, mert félek ez tönkretenne mindent, habár a viselkedéséből úgy tűnik néha, ő is szeret. De nem tudom... Szerintem szimatold ki, ő mit érez irántad, és ezek után próbálkozz.
2010. febr. 18. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
erw hogyan kérdezzek rá..... hümmmm.. nos .... kedves legjobb barát, .... nehéz lnenne belekezdeni,más mint megismerni, hisz már nagyon ismered... és nem tudsz neki ugy mondani dolgokat, érzéseket ...... és amugy is ez 2 helyzetét változtaja meg, szóval azért belegondolni is, rosz. hogy ha ö nemlesz mint jóbarát, de hát ha szerelmes is vagyok belé...
2010. febr. 18. 12:09
 9/9 anonim ***** válasza:
Velem már ez megtörtént. Lány vagyok és a legjobb barátom zúgott belém. 3 évvel ezelőtt szilveszter előtt kinnt voltam náluk. Szobájában voltunk és lekapcsolta a villanyt, azután mellém ült, átkarolt, és azt mondta szeretlek. Akkor megijjedtem és zavaromban azt mondtam neki bocsi ennek nem lehet jövője. Rá egy hónapra átjött nállunk és megcsókoltam. Akkor még nem mondtuk ki hogy járunk meg semmi ilyesmi, maj februárban összejöttünk. Mind a ketten azt hittük ez lesz a nagy szerelem, de tévedtünk. 8 hónapot jártunk s igazából csak az első 4 hónap volt gyönyörű a többi maga a pokol. A közös baráti társaság miatt meg egyéb tényezők. Miután szakítottunk másfél évig nem beszéltünk. Most van egy új kapcsolatom ami 1 év és 3 hónapja tart. Az exem rájött, hogy mit veszített és most újra elkezdett próbálkozni, de rájött hogy úgy sem lesz semmi kettőnkből. A legjobb, hogy újra kezdünk barátok lenni, mint régen, s próbáljuk azt a fájó multat elfelejteni. Egy biztos ez már akkor sem lesz olyan, mint régen.
2010. febr. 18. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!