Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 5 éve élek együtt párommal....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

5 éve élek együtt párommal. Előző házasságomból 4 gyermekem van. Akiket nem akar elfogadni sőt a közös lakásukban megtiltotta hogy bevigyem őket.igazaból bármi dolog ami velük kapcsolatos vitát generál köztünk. Szerintetek mit csináljak?

Figyelt kérdés

2023. ápr. 2. 08:27
1 2 3 4
 11/34 anonim ***** válasza:
22%
Minden vagy csak nem egy anya...
2023. ápr. 2. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/34 anonim ***** válasza:
97%
Minek jöttél vele össze?
2023. ápr. 2. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/34 anonim ***** válasza:
35%
Onnan gondoltam, hogy sajnos több az ilyen kétségbeesett no, mert félnek, hogy nem találnak normális part (ennyi) gyerekkel. A férfi meg nem szokta nevelni a gyereket válás esetén, kb minden esetben az anyahoz kerulnek. Innen
2023. ápr. 2. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/34 anonim ***** válasza:
78%

Rák a gyomrát az ilyen "párnak".

Te meg eddig nem vetted észre ezt?!

2023. ápr. 2. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/34 anonim ***** válasza:
69%
A kerdezo ferfi
2023. ápr. 2. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/34 anonim ***** válasza:
94%
És honnan kellett volna tudni? Nem írta sehova.
2023. ápr. 2. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/34 anonim ***** válasza:
97%

Apám egy hozzád hasonló szerencsecsomag volt. Tudod, hogy mi lett vele? Egyedül halt meg karácsonykor, mert a nője amúgy meglopta és elpárolgott, a gyerekei meg utálták, mert szart a fejükre jó magasról.

Szóval dönts, mi a fontosabb.

2023. ápr. 2. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/34 anonim ***** válasza:
53%
14 vagyok. Egyébként találsz ennél a söprűfejűnél jobbat is, nehogy azt hidd hogy ennyiből áll a világ. Ha az en gyerekem nem fogadná el, mehetne amerre lát. Rá lehet hogy nem lesz aki vénségében rányissa az ajtót.
2023. ápr. 2. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/34 anonim ***** válasza:
97%

Aha! Szóval a KÖZÖS lakásba nem vihdted őket. Tudod mikor tűrném ezt el!

Én biztos odavinném őket,és természetesen azért arra figyelnék,hogy a 4 gyerek annyira ne zavarja őt. De ha csak egyszrr is bántani próbálná őket,biztos értesíteném a rendőrséget.

Nem tudom,nő vagy,vagy férfi,de állj már ki a gyerekeid mellett! Abban a lakásban neked ugyanannyi jogod van.

2023. ápr. 2. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/34 anonim ***** válasza:
97%

Nem is értem, hogy viseled el a párodat már öt éve; téged ennyire nem zavar, hogy semmibe veszi a gyermekeidet?

Nem baj az, ha valaki nem szeretné más gyerekeit nevelni, ahogy az sem, ha valaki egyedülálló szülő, de az ilyenek akkor kerüljék egymást. Ez azért olyasmi, ami az első néhány randin kiderül.

2023. ápr. 2. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!