Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 5 éve élek együtt párommal....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

5 éve élek együtt párommal. Előző házasságomból 4 gyermekem van. Akiket nem akar elfogadni sőt a közös lakásukban megtiltotta hogy bevigyem őket.igazaból bármi dolog ami velük kapcsolatos vitát generál köztünk. Szerintetek mit csináljak?

Figyelt kérdés

2023. ápr. 2. 08:27
1 2 3 4
 21/34 anonim ***** válasza:
7%

10

Egészen biztos, hogy a kérdező a nő. Nők tudnak lenni ilyen megalkuvóak és férfiak ilyen uralkodóak.


Elképuelni sem tzuom, hogy a kérdezőt mi vitte rá, hogy összeköltözzön ezzel a pasival. Nyilván nem a költözés után derült ki, hogy rühelli a gyerekeket.

2023. ápr. 2. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/34 A kérdező kommentje:
Férfi vagyok!a ház pedig az övé én csak oda költöztem bár költöttem oda annyit hogy akár lehetne feles is.De az elején nem így volt lassan adagolta a dolgokat
2023. ápr. 2. 13:19
 23/34 anonim ***** válasza:
27%
"A férfi meg nem szokta nevelni a gyereket válás esetén, kb minden esetben az anyahoz kerulnek." Ezt a logikát 😅. Ha a férfi nem szokta nevelni és nem engedi be a párja a gyerekeket, akkor sztd a kérdező nő és ő neveli?🤦🏻‍♀️
2023. ápr. 2. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/34 anonim ***** válasza:
44%
Kérdező. Szerintem azért adagolta így hogy pofozzátok ki a házát, meg az idő alatt hátha elhanyagolod a saját gyerekeidet, akiknek TE (és az anyja) vagy a MINDEN!!!! Kérlek ne hagyd magukra őket így. Felnőnek egyszer.. 😭
2023. ápr. 2. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/34 anonim ***** válasza:
59%
Te hülye vagy kérdező ?? Mi a kérdés ? Alap, hogy lelépsz !!!
2023. ápr. 2. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/34 anonim ***** válasza:
100%

23


Uristen. Úgy értettem, hogy nem a férfi neveli, hogy nem nála/vele élnek.

2023. ápr. 2. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/34 A kérdező kommentje:
A bosszantó ezek mellett hogy az évek alatt jóindulattal talán dolgozott egy évet szóval én tartom viszont nincs meg az érzés hogy jogom lenne ott
2023. ápr. 2. 19:19
 28/34 anonim ***** válasza:
100%

És még a gyerekeidtől is elmarna. Hát... Hagyd neki akkor továbbra is..

Amúgy nem, lépj ki ebből a dagonyából

2023. ápr. 2. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/34 A kérdező kommentje:
Azt kaptam ha gyerekezni szeretnék akkor szül nekem ő és majd szerethetem azt. Ne azt amelyik a volt feleségem től van
2023. ápr. 2. 20:12
 30/34 anonim ***** válasza:
81%
És te képes vagy egy ilyen gusztustalan emberrel együtt lenni? Meg is érdemlitek egymást, csak a szegény gyerekeket sajnalom.
2023. ápr. 2. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!