Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Egy nárcisztikus mit érez, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy nárcisztikus mit érez, ha nem jön be a terve, és az "áldozata" elutasítja?

Figyelt kérdés
Volt egy ilyen kapcsolatom, sikerült kilépnem belőle, és nemrég megpróbált újra "visszahódítani". Pár napig beszélgettem vele, de nem akarok visszaesni a régi csapdába, így elküldtem. Ő írta, hogy nagyon hiányzok neki, nagyon sokat gondol rám stb. Nem fogok visszamenni hozzá. Bennem most az a kérdés fogalmazódott meg, hogy ő most vajon mit érez? Lehetnek normális emberi érzései, lehet annyira padlón most az elutasításomtól, mint annó én amikor ő ignorált engem? Vagy nekik nincsenek mély érzéseik? Nem biztos, hogy tényleg nárcisztikus, de nagyon sok erre utaló jelet felfedeztem benne. Titokban remélem, hogy most neki is rossz valamennyire.. ha már én annyit szenvedtem miatta.
2023. ápr. 4. 12:38
1 2 3 4
 1/36 Hans Pötterman ***** válasza:
94%
Majd' felrobban,de nem azért mert te hiányzol neki annyira,hanem szimplán az elutasítás tényét nem képes elfogadni
2023. ápr. 4. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/36 A kérdező kommentje:
Ez is valami😀
2023. ápr. 4. 12:42
 3/36 anonim ***** válasza:
100%

hasonló az exem mellesleg társult ott egy jó kis adag kontroll mánia is !

Ezen már szintén gondolkoztam ,de szerintem nem igazán érez ő semmit . Mivel ki csusztál te is a kezéből,így új forrást kell neki keresnie de sürgősen !! Én mondjuk mindenhol tiltottam szóval .... milyen volt a személyisége még ?

2023. ápr. 4. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/36 anonim ***** válasza:
40%
Semmi rossz érzés, csak vállvonás és ugrás a következő jelöltre.
2023. ápr. 4. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/36 anonim ***** válasza:
55%
3-nak van teljesen igaza !!!!!
2023. ápr. 4. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/36 A kérdező kommentje:
Igen, sok nárcisztikus vonása van, de azt mondta vannak érzései felém, és amikor találkoztunk konkrétan zavarban volt.. ez mind színjáték lenne? Nem tudom eldönteni, mindenesetre biztos, hogy nem tiszták a szándékai, pláne mivel azóta együtt él valakivel.
2023. ápr. 4. 12:49
 7/36 anonim ***** válasza:
100%
ennyi. mintha az exemről írnál,szóval nagyon jól tudom miről beszélsz ! Az ilyennel te is sürgősen szüntess meg minden féle kapcsolatot !!! Mivel a következő lépése ,dobja a jelenlegi kis időn bellűl,fel fog ismét bukkanni !!! 1000000% merem mondani és kezdődik minden előről.
2023. ápr. 4. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/36 A kérdező kommentje:
Igen tudom, nem akarok vele beszélni már, csak olyan jó lenne tudni, hogy neki is rossz.. mert nekem nagyon sokáig rossz volt miatta.
2023. ápr. 4. 12:52
 9/36 anonim ***** válasza:
95%
semmi ,mivel mint említetted együtt van valakivel,te már rég el is vagy fejetve,különben nem lenne már más forrása !! Nem megbántani akarlak,de ne álltasd magad ,hogy érdekled még
2023. ápr. 4. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/36 anonim ***** válasza:
86%
Alapvetoen biztos faj neki, amit csinalsz vele. De ha arra gondolsz, hogy nevelo celzattal, majd tanul belole, hogy igy nem szabad viselkedni az emberekkel, akkor sajnos ki kell abranditsalak, ez nem fog megtortenni. Ugye a fajdalom egy igen eros jelzes arra, hogy valtonod kell, valtoztatnod kell a koruletted levo dolgokon, vagy a hozzaallasodban. De o nem azt fogja ebbol megerteni, hogy igy nem szabad viselkedni, hanem azt, hogy jobban kellett volna csinalnia, hogy ne tudj kiszabadulni. O emiatt szenved, nem azert, mert hianyzol neki. Azzal csak korrigalni akarja azt a hibat, ami szerinte oda vezetett, hogy onallo dontest tudtal hozni es ki tudtal lepni a kapcsolatbol. Szerintem ezt erzi.
2023. ápr. 4. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!