Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi fáj a legjobban egy nárcisz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi fáj a legjobban egy nárcisztikus nőnek, férfinak?

Figyelt kérdés

Azt akarom, hogy szenvedjen úgy, ahogy én.


Oda adtam mindenem, elvett tőlem mindent. Mikor már kétségbeesésemben vergődtem és dagonyáztam fájdalmamban (szégyenemben), kidobott.


Rá egy hónapra menyasszonya van!!


35+


2023. jan. 25. 16:09
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Soha nem fog úgy szenvedni. Mert nincsenek érzései. Feléd sem. A max bosszú, ha letiltod, ignorálod. Ennél többet nem tehetsz. A saját érdekedben meg továbblépsz.


Tapasztalatból beszélek. Én is sos lettem menyasszony és egy pillanat alatt lettem kipenderítve. Ne sírd vissza.

2023. jan. 25. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
58%
Ha annyira xar volt, miért sajnálod?
2023. jan. 25. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
89%
Semmi, illetve egy pozitiv jellemzojuk van, ha faj is nekik valami, tovabblepnek, mert a sajat erdekuk ezt kivanja. Ezt az egyet tanuld el, szard le te is a fejet ezentul es kesz.
2023. jan. 25. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 Ywerd ***** válasza:
88%

A közöny.

Az fáj nekik a legjobban.

Ha fáj neked, azon ő élvez.

Ha haragos , megbántott vagy , akkor tudja hogy kivált még bármilyen érzést.


A legnagyobb büntetés a közöny. Hogy megvonod a vállad , akármit mond,tesz, kér....

2023. jan. 25. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
91%
Ha az egóját megsértik, de úgy igazán.
2023. jan. 25. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
82%
Semmi nem érdekli. Nincsenek érzéseik.. En is ilyen kapcsolatban vagyok tobb eve sajnos. Tudom milyenek
2023. jan. 25. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
42%

Ha nem reagálsz, ha lesz@rod, ha boldog vagy (legalább latszólag), mert akkor tudja hogy nincs hatalma fölötted.

Ha nélküle boldog vagy, az teljes vesztés, bár hozzáteszem sajnos sok esetben ezt mindenhogy próbáljak megakadályozni.


A másik a megszégyenítés. Az ilyenek ugye mindig ártatlan bárányok, melegszívű áldozatok, csupaszív emberek, akiket mindenki csak bánt.

Ha bebizonyitod, mások előtt is nyilvanvaló lesz hogy ebből semmi se igaz, az irtó kínos nekik.


Nalunk is en voltam a minden rossz qrva, aztán sikerült kilépnem, és muszaj vele háboruznom. Ezzel vele jár hogy lassan mindenkinek kitudodott hogy ki is ő valójában. (Egy agresszív, szenvedélybeteg, tehetetlen, mindenben másokat hibáztató, anyagilag es erzelmileg lehúzó, manipulálós, hazudós csődtömeg)

2023. jan. 25. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
62%
Egy nárcisztikus nem bírja elviselni, ha figyelmen kívül hagyják. Kb úgy, ahogy téged zavar, hogy le lettél pattintva. Könnyű dobálózni a nárcisztikus jelzővel. Simán ignoráld, majd ha akar szenved tőle.
2023. jan. 25. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
81%
Tudom milyenek sajnos. Tényleg csak annyit tehetsz amit előttem írtak. Közömbösen viselkedsz és jókedvű vagy. Persze nálam ilyenkor az volt, hogy biztos drogozom vagy szedek valamit. Pedig csak simán próbáltam a jó dolgokat észrevenni. Közben beteg lett és ráadásul gyerekek is vannak. Szóval nem könnyű
2023. jan. 31. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
87%
lelépsz és nem foglalkozol vele többet...és a jövőre koncentrálsz és arra, hogy neked jó legyen...
2023. febr. 14. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!