Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiuk ti szoktatok nezni amit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiuk ti szoktatok nezni amit a baratnotok szeretne?

Figyelt kérdés
Csomoszor az o lovoldozos filmeit nezzuk, en tenyleg nezni szoktam. Most valami olyat neztunk ami engem erdekel. Es az elejen nezte velem, aztan mondta hogy ugye nem zavar ha o most elkezd jatszani a telojan, mondtam persze nyugodtan. Es hiaba maradtunk osszebujva es simogatott tovabb, rosszul esett hogy nem kepes ugy tenni mint aki nezi... Kozben en mindig nezek vele mindent..
2023. ápr. 5. 18:08
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
10%
Velünk annyi minden törtenik hogy nem is tudunk filmezni sem. Meg unalmasak a filmek a mi eletünkhöz képest:D
2023. ápr. 5. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
88%
Hát ez elég tré. Ennél még az is jobb, ha egyszerűen bealszik.
2023. ápr. 5. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
85%
Miért nem néztek olyat, ami mindkettőtöknek megfelel?
2023. ápr. 5. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
68%
3. De hát miért kéne csak azt megnézni amit mindketten akartok? Akkor mikor nézed azt ami csak téged érdekel?
2023. ápr. 5. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
100%
Persze, tök alap. A volt barátnőmmel úgy csináltuk, hogy egyszer ő választott, egyszer pedig én és azt néztük.
2023. ápr. 5. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
100%

4


Azert, hogy ne legyen ez, hogy az egyik inkább telozik, a másik meg durcizik.


Én tényleg értem, hogy jólesne a kérdezőnek, hogy legalább megjátssza magát, de hát a párja magasról tesz rá, az sem érdekli, hogy ő viszont végig ül egy akció filmet és az sem, hogy vajon hogyan érzi magát amiatt, hogy telózik filmnézés helyett.

3 megoldás van:

a) Egy ízlésen alapuló filmet néznek.

b) Szakítanak, mert neki ez óriási fontos.

c) Megbeszéli vele és hátha változtat a hozzáállásán.

2023. ápr. 5. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
0%
6. "hogy legalább megjátssza magát," ember mi az hogy játssza meg magát? Ha tőled kérnének ilyet akkor persze fel lennél háborodva hogy mi az hogy a pasi ilyet kér! Na szép.
2023. ápr. 5. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
83%

A férjem is ilyen, ő se néz velem olyat, ami csak engem érdekel. Az ilyen filmeket egyedül nézem vagy valaki mással, pl valamelyik gyerekkel. (19 és 16 évesek, szóval nem csak mesét.)

Természetesen sok olyan film is van, ami mindenkit érdekel.

Ahogy olyan is van, hogy a férjemet érdekli a film, de engem nem. Neki mindegy, ha közben mobilozok (most is pl), csak tudjon közben bújni.

2023. ápr. 5. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
100%
"Es hiaba maradtunk osszebujva es simogatott tovabb, rosszul esett hogy nem kepes ugy tenni mint aki nézi" = kérdező írta maga, hogy legalább játssza meg magát, nem én találtam ki.
2023. ápr. 5. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
100%
Nem várom el, hogy más az én kedvenceimet nézze (heti szinten újranézem 1-2 kedvenc epizódomat a Star Trek Voyager-ből vagy a Monk-ból), de más se várja el, hogy az övét nézzem. Ha van egyezés, azt nézhetjük közösen is.
2023. ápr. 5. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!