Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit reagálnál ha a párod...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit reagálnál ha a párod mérgében ezt mondaná?

Figyelt kérdés

"Ha rajtam múlna már nem találkoznánk?"


Egy kis előzetes story hozzá,hogy decemberben belevágtunk egy fürdőszoba felújításba a párommal( az en lakasomrol van szó,nem lakunk együtt csak mondta,hogy segít,epitoanyagokat hozni meg ha helyzet adja addig nyugodtan legyek nála)

Akkor eléggé fáradtak voltunk mindketten a sok utazastól,hogy beszerezzük az anyagokat mert a szakemberek mindig kitalaltak valami ujat meg a folyamatos ingázás a ket lakás között és összeszólalkoztunk párszor jelentéktelen dolgokon es mivel mindkettonknek keves turelme volt a sok ide oda jarkalastol igy hamarabb lett veszekedés


Ezután mondtam neki,hogy nagyon szeretem csak ertsen meg,hogy nem szeretnék én mindenért szólni csak mivel fáradt vagyok a kialakult helyzet miatt nekem is hamarabb elfogy a türelmem amit bánok nagyon


De azóta valahogy félvállról veszi a dolgokat,volt egy időszak mikor azt éreztem,hogy nem akar megbántani de ha en nem keresném ő már nem írna nem válaszolna,ez volt január körül viszont azota is beszélunk es talalkozunk csak azt nem értem ha ő tegyuk fel nem akar már miért megy bele újabb találkozásokba? Meg miert beszélget velem? Kepes lenne akár honapokig fenntartani ezt az állapotot ha nem akar már semmit? Vagy azért szive mélyén nem akar elválni ő sem? Tanácstalan vagyok mert van amikor olyan szépen élünk van amikor meg egy apróságon összeveszünk és az első mondat hangzik el tőle ami szörnyen bánt...


Én nagyon szeretem,minden kis aprósággal igyekszem helyrehozni vagy javítani a dolgokat segíteni de nem tudom meddig érdemes igyekeznem vagy egyszerűen el kellene engednem?


2023. ápr. 7. 19:09
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

"Ha rajtam múlna már nem találkoznánk?"


Lehet azért talizik veled, mert más nő nincs képben, vagy nehéz téged elengedni valahol mélyen.

Bár teljes mértékben mindegy, mert nem egyeztek meg, hülyeségeken, komoly dolgokon vitáztok ahelyett, hogy megbeszélnétek. Csak te beszéltél, ő csak végighallgatot téged, de nem érdekli, sérti a hiúságát és nem fog megvátozni. Tehát a tanácsom az mindenképp, hogy szakíts vele.

2023. ápr. 7. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Szakíts vele.
2023. ápr. 7. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Annyit, hogy akkor csá, a soha viszont nem látásra.
2023. ápr. 7. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
53%
Fwlujitid a furdoszobát beköltözöl. Es kipróbálhatod tesz e ő is az egészbe vagy csak te viszed az egészet a hátadon
2023. ápr. 7. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Már nem szerelmes és még nincs másik nő. Én szakítanék, mert így csak saját idődet húzod, ő meg ha talál egy másik nőt, akkor nagyon gyorsan le fog lépni.
2023. ápr. 8. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!