Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Korai kapcsolatban téged zavarna ha a társad dicsekszik veletek?

Figyelt kérdés
2 hónapja ismerjük egymást és 2 hete vagyunk együtt. És zavarja, hogy mesélek magunkról az ismerőseimnek (élőben) 20/f

2023. ápr. 8. 08:19
1 2
 1/12 Hans Pötterman ***** válasza:
70%
Biztos szégyell
2023. ápr. 8. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
73%
Engem zavarna ha bővebben mesélne azon kívül, hogy van xy és alakulgat valami.
2023. ápr. 8. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
81%
Engem az zavarna ha nem beszélne rólam. Hisz basszus, újdonság vagyok az életében, ahogy ő is az enyémbe. Ha nem beszélne rólam azt hinném szégyell.
2023. ápr. 8. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Én örültem neki.

N

2023. ápr. 8. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Szorong, bizonytalan, felelősségként, nyilvános szerepléként éli meg már ezt is. Hogy mi lesz ha mégse illetek össze és te már szétkürtölted és akkor biztos mindenki haragudni fog rá. Most ezt vagy hozta valahonnan, csalódások, neadjisten kötődési probléma, vagy ilyen túl óvatos típus az élet már kérdéseiben is.

Nekem volt már olyan kapcsolatom, ahol fél évig se találkoztam senkijével ilyesmik miatt szerintem így visszanézve (aztán később már igen). És volt olyan, ahol a második randin bemutatott a mamájának. Na valahol középen van az egészséges "kockázatvállalás" szerintem. Amikor ki mered mondani, hogy ismerkedünk és nagyon örülünk egymásnak, de persze még képlékeny.

2023. ápr. 8. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Attól félek amit az első írt mert pontosan úgy érzek mint a hármas...
2023. ápr. 8. 10:15
 7/12 anonim ***** válasza:
18%
Nagyon nem szeretem, ha beszélnek rólam, a dicsekvést még jobban utálom. (Ezt dugogatom, höhö.)
2023. ápr. 8. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
7# az senkire nem tartozik csak ránk. Minek mondanék ilyet? Úgy kell elképzelni, hogy mutatok egy közös fotot (ami fent van instan is persze) és hozzá teszem, hogy mennyire szép a barátnőm.
2023. ápr. 9. 00:08
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Lehet ő ilyen szégyenlős típus, mert amúgy úgy különösebben rosszat nem látok ebben.
2023. ápr. 9. 04:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Instára két hetes járást kirakni engem is zavarna. Az más, ha személyesen elmeséled baráti társaságban.
2023. ápr. 9. 06:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!