Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha több éves együttélés után...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha több éves együttélés után derülne ki valami a párotokról az befolyásolná a kapcsolatot?

Figyelt kérdés

2023. ápr. 9. 14:00
1 2 3 4
 11/33 anonim ***** válasza:
49%

Ez ebben a formában nem tudom elképzelni, hogy csak több év együttélés után derül ki.


Vagy ha mégis, akkor annak annyira nincs jele a hétköznapokban, hogy gondolom nem számít.


Volt egy barátom régen, aki szadistának tartotta magát, de ténylegesen egyáltalán nem volt az, csak annyi, hogy pl. a gonoszoknak szurkolt a filmekben.


De amikor ténylegesen tettekig fajult egy helyzet (meg kellett vigasztalni valakit, megsérült valaki és el kellett látni), akkor ugrott segíteni.


Az, hogy azt állította, hogy Dexter normális és milyen menő, számomra nem okozott gondot, mert nem tűnt az egész komolyabbnak, mint egy gyerekes “feltűnési viszketegség”.


Végül, ugyan nem maradt szoros a kapcsolatunk, de úgy tűnik kinőtte ezt is és most normális.


Szóval, ha valaki hasonló az nem zavarna, együtt lehet ezzel élni. Azt meg nem tudom hogyan lehetne évekig eltitkolni, hogy valaki szadista.

2023. ápr. 9. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/33 A kérdező kommentje:
Nálam ez csak abban merül ki, hogy olyan tartalmakat nézek ahol összevernek, csonkítanak, megölnek valakit, illetve ismeretlenekkel amolyan roleplay jelleggel halott nőket szoktunk kitárgyalni, de a hétköznapokban ennek egyáltalán nincs jele.
2023. ápr. 9. 17:40
 13/33 anonim ***** válasza:
100%

12

Ez ijesztő. Abban a percben vége lenne a kapcsolatnak.

2023. ápr. 9. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/33 anonim ***** válasza:
100%
A többséghez hasonlóan én se maradnék sokáig a kapcsolatban :/ oké, nincs tettlegesség - még. De ki tudja, mikor unja meg az "alaphelyzetet" és jönnek az utalások, hogy dobjuk fel a kapcsolatunkat. Kizárt.
2023. ápr. 11. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/33 anonim ***** válasza:
100%
Hát a fantázia elég más, mint a valóság. A horror filmek teljesen elfogadottak, rengeteg ember nézi őket. Azért pszichológushoz elmehetnél, kicsit beszélgetni erről, hátha van gyógyítható oka, s akkor nem vágynál erre.
2023. ápr. 11. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/33 anonim ***** válasza:
100%
Az, hogy olyan videókat nézel, ahol ténylegesen bántalmaznak embereket (és nem csak eljátsszák), az több, mint fantázia. Ott, abban a helyzetben kerül sor tettlegességre, ha neked ez tetszik, akkor tkp bűnrészes vagy. Én is szakítanék.
2023. ápr. 11. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/33 anonim ***** válasza:
100%

Ez beteges!

Ha párom ilyen érdeklődést mutatna, tanácsolnám forduljon szakemberhez. Tapasztalatom, hogy ilyen embereknek nem lehet támogató társa egy egészséges ember. Nem gondolom önzőnek, ha elhagyják az ilyen illetőt. Hiszen a másik félnek (is) joga van boldogan, terhelt társ nélkül élni. Más keresztjét nem kell cipelni, az nem feladatunk, nem várható el senkitől.


Aki ilyen életszemlélettel képes más nyakába akaszkodni és így elvenni tőle éveket az életéből, hogy nem világosítja fel betegségéről (akár testi, akár szellemi) az számomra elitélendő.

2023. ápr. 11. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/33 anonim ***** válasza:
100%
Esélytelen lenne, hogy egy ilyen emberrel együtt legyek.
2023. ápr. 11. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/33 NTBS ***** válasza:
100%
Kiadós beszélgetés, aztán lehet, hogy szakítás.
2023. ápr. 12. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/33 anonim ***** válasza:
Baleset videókat én is szoktam néha nézni, ha nagyon magam alatt vagyok. Nekem azért jók ezek, mert látom, hogy másnak is szar, illetve elképzelem, hogy bárcsak engem ütött volna el úgy a metró. Neked miért jó ilyeneket nézni? Szeretnél ilyeneket művelni másokkal?
2023. ápr. 12. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!