Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak egy ilyen befolyásolható férfivel?

Figyelt kérdés

Van egy barátom, másfél éve vagyunk együtt, de már kezdek kiábrándulni belőle, annyira befolyásolható.

Ezt úgy kell érteni, h mindig kizárólag azok a dolgok érdeklik és azokat a dolgokat fogadja be, valósítja meg, ami éppen menő a tv/reklám/divatfacebook/stb. szerint. Nem az a gond h pl divatos akar lenni, hanem h vkinek 30 évesen ennyire nincs egy kialakult stílusa, sem külső, sem belső...hát az kiábrándító. Ha vki megkérdezné h a pasim milyen stílusú, v milyen ember, nem tudnék rá válaszolni...mert ugye mikor milyen.

Szakállat növesztett meg a haját Pápai Joci stílusúra csináltatta, pedig borzasztó szarul áll neki, mert nem olyan az arca. Hiába mondta már neki több mindenki. Mindig azoknak a műsoroknak a nagy rajongója lesz hirtelen a tv-ben, ami épp menő (tv2 v rtl), de amikor egy tv2 műsorról kiderült h alig nézik, hirtelen ő sem kezdte el nézni és kritizálta h szar műsor. Mostanában divat lett h fiatal pasik idősebb nők után néznek, és hát most mi történik...idősebb szinésznőkért kezdett rajongani. Zenei stílus...csak ami a kedvenc rádiójában épp menő, semmi mást nem hallgat, megtanulja a szöveget is. Aztán amikor már ne játszák, hirtelen nem szereti azt a zenét. na meg a csúcs...el akarja adni az 5 éves Opeljét, mert a reklámokból megtetszett neki vmi új Renault...a reklámra hivatkozva. Mondom, minek neked új autó, mikor csak hétvégente mész haza anyádékhoz??? Azt mondta, öreg autó problémásabb, többet is fogyaszt. Nem ért az autókhoz, de a reklám alapján dönt, ahelyett, h az autószervizes haverjának a véleményét kikérje.

Emberek véleményére nem ad...soha...csak amit ő lát, tapasztal a tv-ben, neten.

Mindezzel az a baj, h a közös életünket nem veszi figyelembe, nagyon nehéz vele élni.

Bocs h iylen hosszú lett, mit csináljak?

28L



2020. ápr. 6. 10:13
 1/9 anonim ***** válasza:
92%
Egy igazi mai gyökér. A tömegmédia végterméke. Figyi, ő ilyen marad. Igazából nem sajnállak téged és a többi nőt sem, mert egy gázon panaszkodtok a pasijaitokra, mégis velük maradtok, meg hát azért csak kényelmes a seggeteknek az az 5 éves Opel, BMW, Ford, Volkswagen stb. 😃 Gratulálok, nyertél egy óriáscsecsemőt.
2020. ápr. 6. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
86%
#1: Én is erre gondoltam. Igazából az emberek 90%-a ilyen manapság, azok a menőcsávók is akikért oda vagytok, csak ők (ha pénztárcájuk engedi) valószínűleg nem Renault-al, hanem valami német márkával veretik az utcán, az éppen divatos zenéket bömböltetve, otthon meg az álarcos sz.ságot nézve a tv-ben. Ez kell nektek, hát mi a baj akkor?
2020. ápr. 6. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
88%
Már ne is haragidj, de ha te egy ilyen értékrendű emberből csak most KEZDESZ kiábrándulni, akkor nem lehetsz sokkal jobb. Normális ember már sokkal előbb otthagyta volna. 28 éves vagy és még hiszel a csodákban, hogy majd valaha lesz más is? Ne már.
2020. ápr. 6. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Újat nem mondok, csupán megerősítem a válaszommal azokat, akiket előttem már hozzászóltak a kérdéshez, igazuk van.
2020. ápr. 6. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
akik*
2020. ápr. 6. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Egyszer randiztam egy ilyen csajjal, aki másról se tudott beszélni, csak, hogy melyik idióta celebműsorban ki énekelt, ki hogy volt felöltözve stb. Nem is erőltettem tovább a dolgot. Ha ennyire unod, hogy a barátod a tömegkultúra két lábon járó megtestesítője, akkor rakd ki, és keress egy értelmesebbet.
2020. ápr. 6. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Nyilván mindenkire hat a média, de hogy ilyen szintén meghatározza valaki életét az fajdalmas


Tökéletes fogyasztó, szerintem ez a végkifejlete annak, amire a média mindig is kondicionált minket.

2020. ápr. 6. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Amikor megismerkedtünk, ez még nem volt ilyen mértékű.

És tévedés ne essék, engen nem érekel az autója, ő pénze, azt vesz rajta amit akar, nem vagyunk házaspár.

Igen, azt kihagytam, h jobban ismeri a celebeket mint én, pedig engem még érdekel is kicsit.

Szóval gyógyítható egyáltalán, mert nem akarom elveszteni, hisz jó vele, csak ez nehezíti meg az életünket.

2020. ápr. 6. 12:41
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Már bocs, de mi alapján szerettél bele, ha nincs önálló személyisége? Én a helyedben ezen gondolkodnék el.
2020. ápr. 6. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!