Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Csak számomra megalázóak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak számomra megalázóak ezek? Ez nem szerelem már?

Figyelt kérdés

A pároma 32éves. én magam 23vagyok. És 1,5éve vagyunk együtt, ebből kb. 8honapja lakunk együtt a szüleim 2szintes házában a felső emeleten.

Az elején minden oké volt, bár utólag visszagondolva, lehet hogy elvakított a rózsaszín köd és nem láttam ezeket a mostani bajokat...


Előre leszögezem,hogy én magam sem vagyok ártatlan,hiszen nő létemre lobbanékony természetű vagyok, és a türelem sem erényem, illetve eléggé féltékeny típus vagyok-bár mostmár tudom hogy az önbizalomhiányom okozza ezt.


Nos a problémám az,hogy a párom néhány hónapja teljesen kivetkőzik önmagából és nagyon csúnyán beszél velem.

A kérdésem az lenne,hogy ezeket csak én tartom megalázónak vagy mások szerint is azok,?


Például éjjelente légszomjam van és asztmás vagyok,ezért olykor kinyitom az ablakot bukóra. Tegnap is ezt tettem,reggel vettem észre hogy elfelejtettem becsukni, erre mondta hogy "Na elmész te a..!!"-ekkor kb 20percig tartott mig lehiggadt.

De a nem vagy normális, te agyatlan vagy idióts vagy" illetve a "húzz innen" meg egyéb hasonlók-ezek mindennaposak.űTegnap éjjel még messengerezett a telefonján. Megkérdeztem ki az,aki éjjel 2kor ir neki. Erre mondta hogy a férfi kollégája. Mondom oké, mutassa meg,hiszi a piszi. Erre elkezd velem ORDITANI éjjel,hogy "Ittvan, nézd meg te nagyon idióta csúnyábbat mondott, de nem akarom kiirni). Aztán ha olyan fáradt vagy, akkor mostmár húzzál aludni" (itt is becsuszott től egy csúnya szó)


És van még egy érdekes dolog, ami eddig nem volt,de nagyon zavar. Ő felszedet magára kb 15-20kg súlyfelesleget. Tudom hogy rám is felszaladt, de kb 5kg lehet rajtam pluszba. Ilyetszól "Januártól diétázUNK, mostmár nincs kifogás. Én megyek kondiba...meg te is felszedtél pár kilót."-engem ez nagyon sért. Tök megalázó, hogy a saját pasim 1év után ezzel nyaggat, pedig én sosem szoltam meg a testét.... Mondtam nek,hogy menjünk együtt kondizni. Erre mondta, hogy "Nem fogod fel hogy nem tudunk együtt menni? Nem ugyanolyan a meló-beosztásunk... de járhatsz egyedül és az edzőm ír neked edzéstervet"-ezen leesett az állam. Mondtam hogy nem akarok edzőt, és majd én eldöntöm mikor megyek. erre orditani meg +olni kezdett....ezen is összevesztünk.


Nem állítom,hogy nem szokott normális lenni velem, de egyre durvábban beszél és egyre indulatosabb.

Multkor volt egy hangos veszekedésünk, és poénbol rácsaptam a karjára,hogy "elég" erre ő lerugott az ágyról, és amikor leestem kibuggyant a cicim a hálóingemből és megütöttem magam a földön. Elszégyelltem a helyzetemet és Sírni kezdtem ő meg tovább nyomta a telefonját,és lazán mondta hogy megérdemlem és állítsam le magam mert egy .. vagyok stb.

Ha hasonló sztori van, nem akarok haragot napokig, inkább ÉN kérek bocsánatot, akkor is ha ő a hibás-ő sosem kér elnézést. Ilyenkor leereszkedően viselkedik, nem hagyja hogy megöleljem, eltol, és mondja hogy hagyjam békén-késő bánat...korábban kellett volna gondolkodnom...és otthagy.

Nagyon megalázónak tartom ezeket.


Bevallom nehéz szakítani...hiszen azt hittem hogy Ő életem pasija...nagyon szerettem...de minden nap eszem az ideget, és félek Tőle.... nem vagyok boldog...de ha belegondolok hogy mekkora cécó lesz mire elcuccol anyumék házából...tök ciik ez ilyenkor, még én fogom magam hülyén érezni....plusz félek: mi lesz

ha megbánom???



Megcsalás amugy kizárva-ez biztos!

De nagyon megváltozott. Amikor kérdezem azt mondja "Ez a TE hibád, Te egy állat vagy...én is az vagyok"

Meg sokszor VICCEL azzal hogy igy szex meg úgy...persze olyanokkal hogy akkor csináljuk ha Ő akarja meg ilyenek. És ha nekem ez sértő akkor én vagyok a hibás.


Eddig hittem hogy együtt fogunk lakni egy pici lakásban, de már erősen gondolkodom,hogyha elmegy innen, akkor egyedül költözök tovább és nem kell pasi.


2016. jan. 2. 09:03
 1/10 A kérdező kommentje:

Bocsi az elírásokért.ű

Új a laptopom és ideges is vagyok.


A kipontozott részeken ocsmány káromkodásokat értsetek, csak fennakadtak a szűrőn.

2016. jan. 2. 09:04
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Basszus!Ha anyudék házában ezt meri tenni veled,gondolj bele mi lenne ha kettesben élnél vele?

Hidd el,ennél csak jobb életed lehet!Pakold össze a cuccát és tűnjön el!Mit képzel magáról?

2016. jan. 2. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

hagyd el, ez nagyon durva..

és ne védd, nincs értelme..

2016. jan. 2. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Durva, hogy így viselkedik. Ez nem normális és nem is elhidegülés. Olyan mintha gyűlölne. Megbánni semmiképpen sem fogod megbánni, ebben biztos vagyok. Ennél csak jobb életed lehet. Csak merd meglépni.
2016. jan. 2. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Ez egy gyoker fsz. Nehogy vele eld le az eleted
2016. jan. 2. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Úristen...A szüleid nem vesznek észre ebből semmit?

Ne haragudj, de te nagyon hülye vagy, komolyan borzasztó volt végig olvasni a írásod.

Ha kicsit is szereted magad, akkor még ma szólsz apukádnak, és közös erővel kihajítjátok azt a barmot, akit te nem szégyellsz párodnak hívni :S

2016. jan. 2. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Küldd el,megéri a felhajtást.
2016. jan. 2. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Szuleimmel elnenk egyutt es edesapam, edesanyam meghallana hogy a "szerelmem" igy beszel velem, ketten rugdosnak ki a hazbol ugyhogy f***a kibuggyanna a nadragjabol. A megkerdezesem nelkul. Mert hulladek embereket (amilyen ez a fiu is - mert ez nem ferfi) nem toleralnak a hazukban. Oszinten szolva mindenkit ugy kezelnek ahogy hagyja magat, nalam egy ilyene lett volna a pasinak. Nalad ez eletstilus lehetett mert hagytad.
2016. jan. 2. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Izzítsd be az összes fiú és férfi ismerősödet, barátodat plusz apukádat és egy szuszra pakoljátok ki a ház elé az összes cuccát. Menjen Isten hírével! És meg ne próbáld visszafogadni! Keress olyat, aki valóban szeret.

A másik, hogy meg kell tanulnod kezelni a lobbanékonyságodat, a türelmet. Amíg ezt nem teszed, a normális pasival is el fogod rontani.

2016. jan. 2. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Sziasztok.

Nagyon köszönöm hogy ennyien válaszoltatok és azt is hogy támogattok.


Minden nap lepörgetem a fejemben "kettőnk kapcsolatát" és egyre jobban gondolkozom azon hogy egyedül képzelem el a jövőmet.

Eddig vele terveztem, szerettem volna különmenni itthonról vele...szerettem volna egy közös lakást.

De mindenre van kifogása, és természetesen mindezekért engem hibáztat.

Például ha szóba kerül a közös jövő azonnal a féltékenységemmel jön, meg egyéb zavaró viselkedésemmel. Amikor kedves vagyok vele és minden oké köztünk, akkor jön az hogy "Félek veled tervezni, nem tudom meddig tart ez a rendes viselkedés nálad"

most a napokban értettem meg hogy mindig mindenkor lesz kifogása.

És az egészben az a poén,hogy az elején éa minden szakításunk elhatározásakor ő mondja hogy "pedig én vele képzeltem el...pedig én veled terveztem...pedig én azt hittem veled fogok megöregedni..."-ilyenkor mindig hiszek neki és folytatjuk...de egyre jobban világosodik meg bennem,hogy ezek csak érzelmi manipulációk.

És szerintem ő az a "férfi" aki attól férfias hogy megaláz és ural egy nőt.


Itt vagyok ennyi idősen, előttem az élet. És naponta elgondolkozom azon,hogy merre tartunk. Mindig -akármennyire is akarom az ellenkezőjét-arra jutok,hogy szenvedek és engem ez nem tesz boldoggá.

De amikor meg rendes akkor meg nagyon az....és ez összezavar


Ma két furcsa eset is történt, elmesélem mindkettőt:

Ugye említettem hoyí nagyon féltékeny és bizalmatlan típus vagyok. Mostanában meg főleg,mert picit híztam és önbizalmam az ZÉRÓ plusz rettegek a megcsalástzól és ő ezt nagyon jól tudja.

Nos bementünk egy pláza üzletébe ma. Gondoltam nem akaszkodok rá, menjen be egyedül magának kabátot venni addig én könyvesboltba mentem.

Eltelt 10perc...gondoltam utánamegyek. És belépek és azt látom hogy ruhapróba közben ő az eladócsajjal (aki mellesleg mindkettőnknél idősebb volt) nevetgél. Hát mondanom sem kell,hogy enyhén szólva megsemmisültem de azért sem mentem ki.

Amikor beléptem azonnal abbahagyták és a nő visszaállt a pult mögé.ű

Persze ebből egy vita kerekedett késöbb köztünk, mivel én flörtnek neveztem az esetet és elkapott a féltékenység, ő pedig az ártatlanságát bizonygatta, és elmondta hogy ne nevettessem magam hiszen a nő kb az anyánk lehetett volna...

Az igaz hogy sosem hazudott és sosem csalt meg, ezt bizton tudom!

De azért összevesztünk ezen.


A másik eset az volt,hogy ma apum közölte hogy idén meghirdeti a családi házunkat. És döntsük el hogy mit választunk: maradunk FELSŐ SZINTEN KÜLSÖ FELJÁRÓVAL ÉS KÜLÖN MÉRŐRENDSZERREL, VAGY PEDIG ELKÖLTÖZÜNK EGY SAJÁT LAKÁSBA, AMIBE A SZÜLEIM ANYAGILAG bőven besegítenek.

Mikor a pasim felé fordultam ..nem mondott semmit.

Egyszerűen nem foglalt állást az ügyben.

És akkor értettem meg,hogy nem akar tervezni semmit velem. Mert vita ide vagy oda kifogása mindig lesz.


És tudjátok mire jöttem rá akkor ott abban a pillanatban?

Arra hogy ez jobb is így, mert az az ember akiben az eleje óta hittem, és akibe őrültem szerelmes VOLTAM,mára már nekem is teherré vált, és akármennyire is fáj (hiszen még szeretem kicsit) akármennyire is nehéz...arra fogok voksolni,hogy adja el apu a házat, adja oda nekem a pénzt, de költözni a SAJÁT lakásomba innét már EGYEDÜL fogok!

2016. jan. 2. 17:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!