Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Megvert a párom és megalázóan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tali95 kérdése:

Megvert a párom és megalázóan viselkedett velem, nagyon rosszul érzem magam szeretnék róla beszélni valakinek de nem bírok. mit tegyek?

Figyelt kérdés
2020. dec. 22. 10:56
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
50%
Jó tudni, hogy ilyen férfiaknak is van párja. Ja nem.
2020. dec. 22. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
81%
Engem az erdekelne, hogy miert nem ugy tetted fel a kerdest, hogy a mara mar VOLT parom?!
2020. dec. 22. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
90%
Elsősorban szakítani kéne, de ez a jelek szerint eszedbe sem jut. Utána barát, barátnő, családtag, pszichológus. A lehetőségek tárháza igen sok. De némi akaraterő is szükségeltetik, hogy ne magadba fojtsd a történeteket.
2020. dec. 22. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%

"szeretnék róla beszélni valakinek"- Vagyis panaszkodni szeretnél, de megoldani egyáltalán nem, pedig az fontosabb lenne, mint a siránkozás. De te tudod. Kérdező nekem van egy olyan ismerősöm, aki csak rendszerint panaszkodik, de nem tesz semmit ellene, és csodálkozik, hogy miért nem hallgatom meg a panaszait, miért vagyok "bunkó".

Tudod, aki csak panaszkodik, annak még nem fáj eléggé ahhoz, hogy változtasson. NE beszélgetőpartnert keress, hanem vedd a kezedbe az életedet, és szállj szembe vele. Csak a gyenge embereket lehet bántani.

31N

2020. dec. 22. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
nincsenek barátaim és a családommal sem tartom a kapcsolatot. szakítottam vele már.
2020. dec. 22. 11:13
 6/15 A kérdező kommentje:
megértésre vágyom
2020. dec. 22. 11:16
 7/15 anonim ***** válasza:
94%
Mi megértünk, de ez kevés lesz. Itt neked kell tenni érte, hogy minél előbb túljuss ezen. A leírt sajnálkozások nem visznek előre. Annyit ér, mint a WC papír, kitörölheted vele a segged.
2020. dec. 22. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
87%
Meghallgatni bárki tud, még megérteni is, de igazán együttérezni csak barátok. Próbálj ismét nyitni a volt barátaid felé.
2020. dec. 22. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Olyan kevés infót adtál meg, hogy az együttérzésen kívül normális válaszra ne nagyon számíts!
2020. dec. 22. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%

#4 vagyok ismét: "nincsenek barátaim és a családommal sem tartom a kapcsolatot" -Ezt a helyzetet keresik a tipikusan bántalmazó típusú emberek. A szeretetéhes, gyámolításra szoruló embereket, akiket a szárnyaik alá vehetnek, majd kihasználva a gyengeségüket, szép lassan elkezdeni mérgezni, beletaposni, és a másik fél el is fogja tűrni, mivel el van vele hitetve már, hogy "csak rám számíthatsz, nincs senkid".

Első körben ki kellene normális baráti kapcsolatokat építened, erősödnöd ezzel lelkileg. Nem a levegőbe beszélek, éltem fizikai-lelki bántalmazás alatt, és nagyon sokat olvastam a témában is.

Kérdező, neked nem (csak) megértésre van szükséged, mert valóban azzal semmit nem érsz el. Ugyanolyan gyenge és eltaposható maradsz. Ajánlanám neked a pszichológust is, egy szakember rak rendet a fejedben, aztán jöhetnek a barátok.

2020. dec. 22. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!