Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Férfiak, õszintén: ez tényleg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, õszintén: ez tényleg egy létezõ jelenség vagy csak toxic maszkulinitás?

Figyelt kérdés

A barátomnak nagyon nem tetszik hogy nõ létemre erõemelésre járok és versenyezni akarok. Mindent megpróbáltam, hogy ne érezze magát mellõzve és elvittem egy csapatépítõre is, hogy ne legyen féltékeny.

Egy edzõhaverom azt mondja, hogy azért zavarja, mert úgy érzi, neki is el kell járnia, mert én egy “pasis” sportot csinálok, amiben ō nem jó.

Tényleg van ilyen egèszséges férfiaknál? Csak azért csinálnak valamit, mert a nõjük is csinálja és “nem maradhat le”?


2023. ápr. 10. 17:57
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem igen.
2023. ápr. 10. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Igen mi? Ilyen hülyeségeken rágódni vagy csak komplexusos a másik?
2023. ápr. 10. 18:06
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Inkább komplexusos. Vagy mindkettő.
2023. ápr. 10. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
88%
Szerintem semmiképp sem lehet egészséges, ha vissza akar tartani valamitől, amiben Te sikereket szeretnél elérni.
2023. ápr. 10. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
45%

Komplexusos.

Kicsit offos, de ha valaki be tudja nekem bizonyítani hogy van toxikus maszkulinitás azt meghívom egy sörre :D

2023. ápr. 10. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
50%
5. Ilyen szép, ámde hamis és hazug fogalmakkal akarják szétbombázni a két nemet.
2023. ápr. 10. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 hollófernyiges ***** válasza:
43%
Aztán meg dobod, mert "nem érzed magad nőnek mellette", mert te kinyomod a 250 kilót, ő meg nem.
2023. ápr. 11. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!