Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátnőm elsírta magát...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátnőm elsírta magát mikor belenéztem a telefonjába, szerintetek ez normális?

Figyelt kérdés

Csak meg akartam nézni, egy étteremnek a számát mert az övé közelebb volt és kikapta a kezemből, azóta dugdossa, és nem akarja odaadni. Az enyémet rendszeresen használja, képeket nézegeti, pinterestezik rajta...stb ez egyáltalán nem zavar engem.


Rákérdeztem, hogy most ezt mire véljem, titkolsz valamit, hogy ilyen drasztikusan reagálsz ha csak egy kicsit is a kezembe van a telod? Mondja nem titkolok semmit (nevetve) csak nem szereti ha telefonjába "turkálnak".


Kicsit azért rosszul esett, hogy reagálta le. Én csak akkor viselkednék így ha titkolnék valamit és nem akarom, hogy megtudja. Ő 22 éves én 25.


2023. ápr. 10. 18:00
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
94%
Hát biztos nem véletlen. Nekem oda lenne a bizalmam.
2023. ápr. 10. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
100%
Nekem elég egyértelmű ez haver
2023. ápr. 10. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
96%
Ezen mi nem egyértelmű? Csúnya bukta volt.
2023. ápr. 10. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
96%
Szétcsal téged!
2023. ápr. 10. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
90%
Nyilván titkol valamit, nem is kérdés. Ha nem titkolna nem reagál így.
2023. ápr. 10. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 A kérdező kommentje:

Megcsalás szerintem nem, nem lenne rá ideje se 2 suliba jár. Meg együtt élünk, tuti észre vennem ha megcsalna.


Én inkább valami olyan dologra gyanakszok amit szégyell, pl kínos képek csinál magáról, vagy gyakorizik mint én és rólam teszek fel kérdéseket xd

2023. ápr. 10. 18:13
 7/24 anonim ***** válasza:
100%
Nézz bele a telojaba, ha tudsz, ha úgy érzed, de 99,99%,hogy ő hűtlen hozzád.
2023. ápr. 10. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
100%
Egyébként nem tudom miért testi megcsalásra gondolsz, mert létezik érzelmi szinten is és nyugodtan lehet, hogy ő (szex) chatelget, üzenget valakivel, aki iránt érez valamit.
2023. ápr. 10. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
100%
Ha akarja megoldja hogy melletted is dugjon mással. Amúgy meg gondolom meztelen képeket küldözgetett valakinek.
2023. ápr. 10. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 A kérdező kommentje:

Belenéztem, de semmit nem találtam ami úgy kiakasztana. Egy sráccal beszél akiről én nem tudok de csak mémeket küldözgetnek egymásnak és folyton a srác ír rá, ez annyira nem érdekel. Meg elkezdett étrendkiegészítőt szedni és edzésterveket böngész, erről se tudtam.


Szerintem ő azt hiszi, hogy én azt a beszélgetéseket akarom megnézni amit a barátnőivel beszél. Engem az meg egyáltalán nem érdekel.

2023. ápr. 10. 18:21
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!