Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 40 körüli/feletti pasik - Ti...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

40 körüli/feletti pasik - Ti benne lennétek egy hosszútávú - nem csak szexen alapuló - kapcsolatban egy 20-as éveiben járó lánnyal?

Figyelt kérdés

Miért vagy miért nem? :)


Jobban örülnék, ha hosszabban kifejtett válaszokat írnátok. Ha rövidebbek a vélemények, azokat is köszönöm szépen :)


És igen, megint "egóskodok", és önmagam miatt kérdezek, mert sajna a saját korosztályom nem jön be, talán emiatt vagyok, még mindig szűz, a egy helyes külső ellenére. Ez van. Légyszi ne vágjátok a fejemhez, hogy "békülj ki apáddal" meg "fújj de gáz" vagy durvább dolgok, mert nem tudom megváltoztatni ezt a lelki helyzetemet és kaptam már elég "pofont" az élettől emiatt. Pedig állítólag csak érettebb vagyok a koromnál...


Viszont pár (4-5) év múlva (tehát nem most 20 évesen) szeretnék egy normális párkapcsolatot kialakítani egy kb. 40 vagy attól idősebb férfival. Tartósat :)


Kíváncsi vagyok a véleményeitekre :) Köszönöm, ha válaszolsz!


20/L


2010. okt. 8. 15:55
 1/7 anonim ***** válasza:
Én benne lennék, de az asszony biztosan lebeszélne róla. :(
2010. okt. 8. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Helló, az öcsémnek kb 30 évesen volt egy 19 éves csaja. Nagyon szerették egymást, mégis szétmentek, mert a lánynak annyi energiája volt bulizásra, hogy az öcsém már nem bírta. Neki rendesen dolgozni kellett, a lány meg suliba járt... Szóval veszélyes lehet. De azt mondta, hogy a szex nagyon jó volt.

Szóval ha egy főleg szexre alapuló kapcsolatot keresnél, írj privit :))))

2010. okt. 8. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Én 40 éves vagyok,házas vagyok.

Nem tudnék elképzelni egy tőlem 20 évvel fiatalabb hölggyel kapcsolatot,mert teljesen más lenne a gondolkodásmódunk.

Szerintem a túl nagy korkülönbség tönkretenne egy ilyen kapcsolatot,már 10 év is sok szerintem.

Egy kapcsolat meg nem csak a szexről szól,főleg már negyven évesen.Persze az működhetne jól de az nem minden.

2010. okt. 8. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

"Én benne lennék, de az asszony biztosan lebeszélne róla. :(" - Hihi, ezen jót mosolyogtam. :DDD


HA NEM LENNÉL NŐS AKKOR BENNE LENNÉL-E? - igen, ezt oda kellett volna írnom a kérdésemhez, de késő bánat :D


--------


Na de komolyan :D Köszi Mindenkinek a válaszokat! Kíváncsi vagyok A Többiek véleményére is :D

2010. okt. 8. 16:21
 5/7 Főzős Laci ***** válasza:
Itt jön egy hosszú válasz!Szia:én is 40 vagyok,és egy elkeseredett férj.Én igenis el tudnék képzelni egy kapcsolatot ilyen fiatal lánnyal is,ha létrejönnének az egészséges kompromisszumok.Tehát,egy kicsit az egyik,és a másik fél is engedne a szokásaiból.Az én házasságom a csőd felé tart,mert a nejemet csak a gyerek és a tv sorozatok érdeklik.Lenne nefélj egy pár jelentkeződ,mert elég sok magányos férfi van,akinek a házassága zátonyra futott-csak árja hogy javuljon,de nem fog.Az én nejem is pl:jó ha kb:40%-ban teljesíti a szexuális fantáziámat!Persze,van akinek a heti 1-2 elég,de nekem nem.De azért óvatos lennék ezzel az új párkapcsolattal,mert nem jó lenne a semmiért fláldozni 12 évet...40/F
2010. okt. 8. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
én 35éves voltam túl 1 váláson mikor összejöttem jelenlegi párommal aki akkor 22éves volt.azóta is remekül megvagyunk minden tekintetben. pedig én már 47 múltam ő meg még mindig 22. (na jó 34).
2010. okt. 9. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszi Nektek is a választ! Azért kicsit megnyugodtam :)
2010. okt. 9. 23:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!