Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért feltételezi azt egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért feltételezi azt egy pasi hogy nem jó hosszútávú kapcsolatban?

Figyelt kérdés
Fiúk ti mért mondanátok ezt egy lánynak aki tetszik nektek? Írj légyszi kort.
2010. márc. 23. 08:22
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
75%

Mert nem akar hosszútávon csak egy csajjal kettyinteni.

Mert semmi közös nincs bennetek

Mert veled csak a szex jó

2010. márc. 23. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Hm hmmm - Előszöriisss, hány évesek vagytok?

22F

2010. márc. 23. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
én lány vagyok de én is így gondolom. ő valószínűleg azért mondja ezt neked mert nem tetszel neki eléggé.
2010. márc. 23. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Noss!


Így van , ezt egy pasi max akkor mondja ha nem veled képzeli el az életét, vagy még nem akarja lekötni magát.

Szóval, sajnos az van, hogy veled nem akar hosszú távon gondolkodni, hogy miért az már másik kérdés. Ha hosszú távú kapcsolatot szeretnél, akkor szerintem keress másik pasit. Mert vele maximum a szex marad meg a jövődet illetően. 26/F

2010. márc. 23. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Igen, biztos hogy nem akarja magát lekötni!

Ja és az ilyenekkel ne is kezdj ha te tartós kapcsolatot akarsz mert ugyis csak a bajok lennének!

2010. márc. 23. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Én pasi vagyok...

Fiatalon Én sem terveztem hosszútávú kapcsolatokat...

20 évesen elég nehezen kötelezi el magát az ember hosszabb távra, hiszen sohasem tudja az ember, hogy mit hoz a holnap...

Ehhez idő kell, amíg érzi az ember, hogy IGEN ezzel a lánnyal le tudnám élni az életem! De ehhez a lánynak is tennie kell.

Sok házasság a hirtelen és elhamarkodott döntések sorozata miatt bomlik szét, idő kell ahhoz, hogy megismerje és elfogadja két ember egymást és azokat a hibákat amik miatt a későbbiek folyamán csak veszekedések és problémák adódhatnak.

A családi háttér is fontos, hiszen nem mindegy ki mit látott otthon gyerek fejjel...Mármint, hogy mi az amit a szüleitől látott, ha sok vitát és veszekedést, akkor érthető, hogy nem akar hasonló szituációt magának az ember...

Amúgy személyes tapasztalat(csak megjegyzésképpen):

Amikor az ember megismerkedik egy lánnyal, mindkét fél próbálja a legjobb arcát mutatni, a lányok is szívesebben töltenek több együttlétet a pasikkal, ami az idő múlásával alábbhagy...Eleinte minden szép és jó, nem látják egymás hibáit az emberek, beképzelik maguknak, hogy megtalálták a tökéletes férfit/nőt, de hosszútávon kirajzolódnak azok a hátrányok, amik személyes konfliktusokhoz vezetnek, a kapcsolatok többsége ellaposodik, monotonitáshoz vezet, így az egyik fél megunja a kapcsolatot és új ismerkedésbe kezd, rosszabb esetben meg is csalja a párját(szeretőt tart)...


A fentieket tekintve nem szebb amikor az ember tökéletesnek hiszi a párját?! Amikor semmi mással, csak az órákig tartó ágycsatákkal kell foglalkozni?!


Sokkal jobb...Ezért nem értem azokat a lányokat akik ragaszkodnak a hosszútávú kapcsolatokhoz...Hiszen még jóformán nem is ismerik egymást és már az elején leszögezik a hosszútávú kapcsolat lehetőségét...

Hidd el, hogy az ember rövid távon boldogabb és több örömöt tud okozni partnerének(főleg, ha a lány egy szipirtyó, ami ugye a kapcsolat elején sosem derül ki)...

2010. márc. 23. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Ismerni kellene a körülményeket. Az is lehet hogy eddig valami miatt nem jött össze neki, és fél, nem akar megbántani, ha esetleg most sem sikerülne.... Persze az előző verziók is lehetségesek, de nem mindig minden fekete-fehér
2010. márc. 23. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Én például azért mert már jól megszívtam ezzel, most ért véget egy 4éves kapcsolatom egyik napról a másikra, a lány azt mondta hogy élni akar még stb. és ennyi volt, pedig jó volt minden. Na ezért, soha az életben többé hosszú kapcsolat úgyis csak szenvedés a vége.
2010. márc. 23. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
16
2010. márc. 23. 18:21
 10/11 A kérdező kommentje:
Ja és köszönöm a válaszokat!
2010. márc. 23. 18:21
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!