Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy vegyem rá a barátnőmet a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy vegyem rá a barátnőmet a fogyásra?

Figyelt kérdés

Jó oké, erős a kérdés, de tűröm a kritikát. De…!


Amig eddig 65-68 kiló volt, most már a 7x felett van és szerintem közel áll a 80 kg-hoz. Sajnos a szép szó, a finom célzások nem használtak és már az otthoniak is szóvátették, hogy ez eddig nem így ment..


Ha meg picit durvábban szólok, akkor le vagyok ordítva.


Kicsit azt érzem, hogy elkényelmesedett ebben a párkapcsolatban, nem érdekli, hogy csinosnak találjam. Amíg ismerkedtünk (2 éve) addig rendszeresen járt futni, stb., hogy jobb formában legyen. Most meg bepunnyadt..

Mondtam neki, hogy ha esetleg nem lenne párkapcsolata, ne adj isten szétmennénk tuti megint visszatérne a helyes táplálkozáshoz és a sporthoz.


Számomra nem ez a megoldás, de valamit ki kell találjak, ha már az egészsége védelmébe is. Ötletek?


2023. ápr. 11. 20:37
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
80%
Egyszerűbb, ha inkább elengeded.
2023. ápr. 11. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%
Együtt laktok?
2023. ápr. 11. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:
2-es: nem
2023. ápr. 11. 20:43
 4/20 anonim ***** válasza:
80%
Hogyhogy bepunnyadt? Mit csinál edzés helyett? Veled találkozik?
2023. ápr. 11. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:
4-es: egy ideje figyelem az étrendjét. Rendszertelenül eszik, ha együtt eszünk 2x annyit eszik mint én. 189 cm magas vagyok, 87 kg.
2023. ápr. 11. 20:46
 6/20 anonim ***** válasza:
20%

Ugy mint a férfiak mi nők is beletudunk kényelmesedni a párkapcsolatba...


Én 6 éve szültem 68 al kezdtem a terhességet 95 el mentem szülni... 87 re mentem le szülés után a párom sose mondta hogy zavarja... egyszer összevesztünk és azt vágta a fejemhez hogy dagat ge.i... hát ott abban a pillanatban mint akit leforázztak köpni nyelni nem tudtam nagyon fájtak a szavai.. 2 hétig nem is beszéltem vele... Aztán nekiálltam fogyókurázni szépen leis ment a fölös súly most jelenleg 60 kg vagyok 😅 és azt hallgatom hogy ne fogyak többet...


Mond meg neki a véleményed.. Jó ne igy mint az én férjem tette.. de egy kicsit fájon neki akkor talán észbe kap

2023. ápr. 11. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
68%
Az nem segít, ha piszkálod. Az én párom is elkényelmesedett, meghízott 6 év alatt. Már szex is alig volt. Aztán úgy döntöttünk, hogy kinyitjuk a kapcsolatunkat. Most, hogy újra 'szabad préda', újra ad magára és olyan, mint 6 éve volt. Az embernek kell a motiváció és pozitív visszaigazolás.
2023. ápr. 11. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
90%

6 - Ne fájjon!


Kérdező, lehet, hogy már most is fáj neki valami, esetleg túl sok kritikát kap, és kevés örömöt és megbecsülést.

Az a kár, hogy nem tudjátok őszintén megbeszélni a dolgokat. Te nem vagy elégedett vele, lehet, hogy ő sem veled. Ennek így mi értelme van?

2023. ápr. 11. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
81%

Fú te 6-os, hát ez nagyon gáz. Egy egészséges nő az egy dagadtg.cizés után nem magába néz és lefogy egy ilyen féreg kedvéért hanem kihajítja ezt a mocskosszájú tetvet és utána eldönti hogy mit akar kezdeni a saját testével.

Jézusgyerele. És mindezt röhögős szmájlikkal. Remélem troll vagy, nem nő...

2023. ápr. 11. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
11%
Én simán otthagynám, mondjuk én válogathatok
2023. ápr. 11. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!