Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek, hogy ne veszítsem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, hogy ne veszítsem el a barátnőmet és megbocsásson?

Figyelt kérdés
Tegnap este nagyon csúnyán viselkedtem vele és megrémült tőlem ezért elment és messengeren is hülyeségeket írtam neki. Nem mentség de picit iszogattam is itthon egymagam, hátbaszúrt egy olyan ember akit 20 éve ismertem így most eléggé szarul érzem magam egy hete, többször vissza is aludtam az ágyban szóval tiszta kóma voltam mert várnom kellett volna rá este ezért felesleges köröket ment amíg nem nyitottam ajtót. Utána átgondolva ahogy tisztult a kép egy fa*z voltam vele. Bocsánatot kértem tőle többször is de nem hív vissza, nem válaszol csak megnézi az üzeneteimet. Nem tudom mit tehetnék még, megyek dolgozni is 4 napig nem fogom látni, rendesen szorít a mellkasom és hányingerem van még sose volt velem ilyen pedig nem első kapcsolatom. :(

2022. dec. 10. 09:58
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
22%
Küldj neki csokrot! 12 szál rózsa, vörös. KÜLD, és ne te vidd!
2022. dec. 10. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
25%
Ahogy az #1-es válaszló irta csak a virág mellé egy új bundát is küldj neki.El fog olvadni.
2022. dec. 10. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
10%

Addig fog nagy arca lenni míg pitizel.

Hagyj inkabb neki idot arra hogy magába nézzen.

A pitizessel pont azt váltod ki hogy még arogánsabb lesz

2022. dec. 10. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
91%

"csúnyán viselkedtem vele és megrémült tőlem"


ha ez bármi olyan dolog, ami erőszakos vagy azzal fenyegetés, akkor ha kicsike kis esze is van, soha az életben nem áll veled többé szóba.

2022. dec. 10. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
0%

4.


Itt, a Gyakorin olvastam egy kérdésnél, hogy sok nőt az is megijeszt, és elrettent a pasitól, ha az tök normális, de van nála bicska.

2022. dec. 10. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
89%

5

Az én pasim se járkáljon késsel.

2022. dec. 10. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
12%
5. Az ijjesztőbb ha nőnél van.
2022. dec. 10. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:

Nem volt nálam se kés se pisztoly.


Hangos voltam vele és a kezemet emeltem fel 2-3x de nem volt közel hozzám, azért mert azzal kezdte hogy kérjek bocsánatot amiért várniuk kellett rám én meg ideges lettem mert akkor keltem fel és már basztatásnak éreztem, de ahogy visszanéztem a beszélgetést 20-40 percek teltek el, szóval neki volt igaza csak nekem kb az egész este 15 percnek tűnt és gyorsak voltak az események és a reakciók, mert egyszer happy minden utnána meg csak morcos arc és nem tudtam mi a fene van.

2022. dec. 10. 10:51
 9/17 anonim ***** válasza:
100%

Konyorogjel, vegyél neki valamit, de főleg beszéljétek meg.

Viszont ha pialsz és megijedt az gáz.

2022. dec. 10. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:

Hát nem is értem... hirtelen ütött be a pálinka, gondolom ahogy betakaróztam mert fáztam még melegebb volt és csatt...


Azon vagyok, hogy megbeszéljem vele de semmi reakció. Remélem a mai nap eljutunk addig hogy telefonáljunk :(

2022. dec. 10. 11:03
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!