Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Minden szavam megkérdőjelezi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Minden szavam megkérdőjelezi mit tegyek ?

Figyelt kérdés

Ismerkedem egy nővel. Sok ideje tart már ez a huzavona, mindig ő hátrált ki. Tavaly decemberben megismertem, majd beszélgetni kezdtünk. Januárban már mondta, hogy az én érzéseim nem valódiak, nem bízik bennem, nem lehet köztünk semmi. Én nem engedtem el, tovább ostromoltam, sokat beszélgetünk. Februárban volt egy utazásom amelyet nem említettem neki, egy napos volt, ezen kiakadt, hogy hazudok neki, stb stb. Ekkor megint osszevesztunk. Én továbbra is mentem kerestem őt.


Az egész "kapcsolat" alatt Milliószor mondott le talalkozot, hogy nem alkalmas, mert én furcsa vagyok. Minden alkalommal én keresem őt.


Az elmúlt időben mintha inkább barátok lettünk volna mar, mindennap beszéltünk persze engem sokszor megölt a féltékenység ha másokkal láttam, akár a fb-n akár máshol. Ezen mindig vita volt, hogy én aludjam ki magam inkább és felejtsem ezt el.


A mai napon egy kávézás során arról beszéltem neki, hogy mennyire jó lenne ha egy helyen dolgoznánk mert akkor egész nap együtt tudnánk lenni. Erre mondta, hogy amikor volt rá lehetőségem ott lenni vele se tettem. Sokszor voltam nála a munkahelyén mikor én szabadnapos voltam de csak egy - két órára mentem, nem vártam meg hogy végezzen. Ezzel magyarázta hogy én nem is vagyok szerelmes, hisz nem mentem volna el akkor.


Valójában őszinte leszek én nagyon belevagyok zúgva. Állandóan én keresem, sokszor lemond találkozót és én nem szólok. Ő azzal magyarázza, hogy azért mondja le mert ő szerinte fura vagyok és hazudok az érzéseimről.


Egyszerűen hazugnak tart, az érzéseimet is, mindent. Korábban is de mióta ez az egy napos utazasom volt ( motoros barátaimmal) azóta végképp.


Engem az zavar hogy az én érzéseim őszinték. Ha most hagyom akkor valójában elfelejtjuk egymást de ő úgy lesz vele, hogy neki volt igaza én tényleg hazudtam hiszen hagytam.. mit tegyek ??? Hagyjam ? Ne hagyjam ???


2023. ápr. 12. 22:13
 1/9 anonim ***** válasza:
71%
Hagyd, de előtte közöld vele az érzéseidet függetlenül attól, mit hisz. Legalább te tényleg mindent megtettél, és tudni is fog róla, hogy te komolyan szereted.
2023. ápr. 12. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Van egy olyan érzésem, hogy ő magából indul ki. Általában azok szokták ennyire masszívan vádolni a másikat. Nem nagyon értem, mit eszel benne, szórakozik veled, ez alapján szinte biztos.


Felejtsd el, nehogy már még te bizonyíts neki, mikor sz*rik a fejedre.

2023. ápr. 12. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

"Januárban már mondta, hogy az én érzéseim nem valódiak, nem bízik bennem, nem lehet köztünk semmi."


Na, valahol ekkortájt kellett volna abbahagyni a bohóckodást.

2023. ápr. 12. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
75%
Szerintem is hagyd. Az írásod alapján ő szórakozik veled.
2023. ápr. 12. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
felejtsd el, nem téma
2023. ápr. 12. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
89%
Hogy neked mennyi felesleges energiád van tesó 🤦🏻‍♂️
2023. ápr. 13. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem is értem mit csinálsz még mellette? Ismerem az ilyen, borzalmasan toxikus, manipulatív szörnyetegek az ilyen emberek. Menekülj, vissza se nézz. Mondd meg neki, hogy te őszintén szereted, és mennyire bánt, hogy ilyen veled. Sajnálod, de ez az ő döntése, hogy nektek nincs jövőtök. Aztán vissza se nézz, tiltsd le mindenhol a f@szba.
2023. ápr. 13. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon durva személyiségzavara van. Én csak annyit mondok, hogy most menekülj ebből.
2023. ápr. 13. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
#8 De a kérdező se sokkal jobb... :D
2023. ápr. 13. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!