Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A nők általában miért érzik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nők általában miért érzik kötelességüknek elcseszni a párjuk jó kedvét?

Figyelt kérdés
Vagy úgy egyáltalán bárkiét, aki jól meri érezni magát.
2023. ápr. 13. 01:35
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
25%
Mert megtehetik. Így is van rájuk kereslet.
2023. ápr. 13. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 A kérdező kommentje:
Ez kellemetlen.
2023. ápr. 13. 01:47
 3/23 anonim ***** válasza:
73%
Persze, hogy kellemetlen. Jelenleg a társkeresés és párkapcsolatok elég nagy része kellemetlen.
2023. ápr. 13. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
69%
Nem te vagy az a 32 éves pasi, akiről a barátnője panaszkodott, hogy lefàrad a veszekedésektől? XD
2023. ápr. 13. 02:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
82%
Volt egy ex barátnőm (nem véletlenül lett ex) aki pont ilyen volt. Ha valaminek örültem és az személyes öröm volt, tehát ha mondjuk történt valami jó dolog velem napközben, és elkezdtem mesélni róla, egyből nyomta a pesszimista lehúzós stílust. Mintha irigyelte volna tőlem az örömöt.
2023. ápr. 13. 02:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
9%
Mert normális esetben egy férfi csak akkor lehet boldog ha a nő megengedi. A boldogság az ő úrnői kegyétől kell hogy függjön,ez az alapja a nő számára előnyös függőségi viszonynak. Szex is csak ritkán szabad hogy legyen, többszöri visszautasítás után. És csak akkor ha a férfi valami olyat tett amivel kiérdemelte az aktust,például vett egy új autót,vagy hajlandó volt a nő által javasolt legdrágább olasz csempét megvenni a fürdőszobafelújításhoz. Ha a férfi boldog tudna lenni magában is akkor az veszélyes lenne mert rájöhetne hogy neki igazából nincs is szüksége nőre. Ezért egy párkapcsolatban a nő dolga az hogy kutyát csináljon a férfiból mert a kutyának mindig szüksége lesz a gazdájára,nélküle életképtelen.
2023. ápr. 13. 04:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
31%

Általában azok az emberek nem bírják mások boldogságát,akik faék módon egyszerűek,vagy lelki toprongyok.

Ezek nem felemelkedni akarnak a másikhoz,hanem a saját posványukba rántják le a másikat. Mindegy ez nő,vagy férfi, társ,barát vagy kolléga.

Nekem is volt ilyen,szerencsére már senki hasonló nincs az életemben,évek óta.

Mióta pedig elváltam, a legszabadabb ember vagyok,nagyon jól érzem magam,hogy nincs feleségem.És nem is lesz,még barátnőm sem, soha többet :)

2023. ápr. 13. 04:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
35%
Jóltetted #7! Ugyanígy tettem.
2023. ápr. 13. 05:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
89%
Én még sosem találkoztam ilyen emberrel.
2023. ápr. 13. 05:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
88%

Kérdező: fejtsd már ki mi a bajod.

Nem porszívóztál és ezért lecseszett vagy mi?

2023. ápr. 13. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!