Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A férfiaknak "kötelességük"...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férfiaknak "kötelességük" más nőket is bámulni?

Figyelt kérdés
A párommal mondhatom a legjobb barátok is vagyunk, elég közvetlen beszélgetéseink vannak.Azt hiszem ettöl kapott bátorságot, ha pl. a tv-ben lát egy jó nöt akkor megjegyzi, hogy "lefeküdne vele", de csak viccesen.Meg az utcán is néha néha a tekintete más felé irányul, de csak finoman.Ez csak tényleg vicc, vagy hajlamos a megcsalásra?Más férfi is ezt csinálja?Ugat a kutya, de nem harap?:-)
2007. okt. 25. 15:05
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Az én párom is ugyan ezt csinálja.Meg az összes pasi.Csak van aki szóvá is teszi hogy milyen jó nőt lát van aki csak fél szemmel leskelődik.De nem hiszem hogy ettől hajlamos lenne a megcsalásra.

2007. okt. 25. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
69%
Ez nálunk pasiknál ösztönös és nem ettől függ, hogy megcsalna-e vagy sem. Szerintem a megcsalás könnyen elkerülhető ha mindent meg tudtok beszélni és ki tudtok élni a sexben egymás közt. Szóval figyelj az igényeire. Viszont ha szó szerint azt jegyzi meg, hogy lefeküdne vele vagy megdugná ilyesmi az már kicsit sok, tudakold meg miért van így lehet csak jelezni akarja, hogy szeretne egy édes hármast és így utal rá, ill nézi meg, hogy hogy reagálsz.
2007. okt. 25. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Igen, hasonló helyzetben már voltam én is. A pasimmal én is mindenről, de tényleg mindenről tudtunk beszélni,de! nem biztos, hogy MINDENT vele kell megbeszélni. A csajozós szövegekkel gyakran tesztelik a másikat, figyelik a reakcióit. Ezzel szerintem óvatosan kell bánni! Tudod miért? Van egy bizonyos határ, hogy ok mondja, nézze meg a nőket. DE! Fordított esetben hogyan reagálna arra, ha te meg a pasikat ócsárolnád?! Tudja, hol a határ, meddig vicces a dolog, mert ez szerintem rosszul esik a másiknak. Lehet nem mutatod ki,de belülről felőrölhet. Tudni kellene azt is,mennyire komoly köztetek ez a kapcsolat. Ismerni kell a srácot is ahhoz, hogy megfelelő választ kap a kérdésedre.
2007. okt. 25. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Igen, a pasik megnézik mindig mindenhol a csajokat, de ez még nem bűn. Szoktam mondani hűséget fogadunk, vakságot nem. Egy kedves barátom is azt mondta "a szépet meg kell nézni és meg kell dícsérni" egyetértek vele, de persze mindennek megvan a módja.

Én 8 hetes kismama vagyok életem párjától, és merem állítasni soha nem csalna meg-és ilyen oltári kevés van!!! De ő is ha lát egy bögyös macát a tévében, kiesik egy "ejha " a száján:-) Ez nem bűn. De ha olyanokat mond, hogy megdugná meg lefeküdne vele, az már szerintem is egy másik kategória. VAgy tényleg vágj vissza és dícsérd a pasikat, meglátod mit szól.Neked bizti nem lehet:-) ez olyan pasi kiváltság:-)

Beszéljétek meg, hogy meddig vicces és mikor már nem.

2007. okt. 27. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Nos,az én Kedvesem nem tesz ilyen megjegyzéseket, maximum olyanokat, "H már megint bámul téged az a faszi!"Én még nem vettem észre,h megbámulna más csajokat.Persze ha valaki valamiért feltűnik neki azt megjegyzi,de sosam úgy,h "Nézd milyen jó segge van!".

Vannak szingli barátnőid?Szoktatok csak úgy csajos estéket tartani?Mi ilyenkor mindig szemrevételezzük az esti felhozatalt.

Nos,ha igen,akkor már érted,h mit érez.Észreveszi,h szembe jön egy jó csaj,de aztán nyugtázta,h lehet,h jó,de ott vagy neki te,és hidd el,a csini külső múlandó.Ha szeret nem teszi meg,csak ugarat.Ha zavar mondd meg neki!!!

2007. okt. 28. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem jo pasik is vannak abban a tévében:-).Te is jegyezd meg ha jó pasit látsz,amit szabad neki neked is.Vagy jót nevettek a végén,vagy abbahagyja mert így már zavarni fogja.
2007. nov. 3. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!