Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A feleségem most mondta el,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A feleségem most mondta el, hogy 2 éve mikor házasodtunk a legjobb barátom piásan szerelmet vallott neki a lagzin. Így 2 év után nem tudom mit csináljak... Felhozzam egyáltalán a barátomnak?

Figyelt kérdés
2023. ápr. 13. 13:30
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha így érzed helyesnek, tedd meg.
2023. ápr. 13. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Minek?

Te összeházasodtál a nővel. Ő valószínűleg nem csal meg a barátoddal. A barátod - amennyire meg tudod ítélni - nem tett ellenetek semmit.

Shit happens, azóta már lehet a barátod rég elfelejtette az egészet... sőt, ha részeg volt, lehet már másnap sem emlékezett rá:D


Szóval tulajdonképpen először találd ki mi a célod az egésszel. Mert feszültségkeltésre alkalmas a dolog, de kb semmi másra nem. Vagy esetleg egy édeshármashoz:D

Szóval el akarod marni magadtól a barátodat vagy a feleségedet?

Esetleg ezt a kapcsot kihasználva össze akarsz hozni egy édeshármas vagy cuckold szexpartyt?

Ha ezekre a válasz az, hogy nem, akkor tulajdonképpen miért is kellene felhoznod ezt a dolgot a barátodnak?

2023. ápr. 13. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Lehet aztán másnak is szerelmet vallott. Ez a részeg ember mindig őszinte duma többször is megbukott már. Lehet csak rájött, hogy mennyire magányos és pont a nejed volt mellette. Amúgy ha nem próbálkozik semmilyen módon, akkor én nem rónám fel neki.
2023. ápr. 13. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Felesleges. Lehet nem is emlékszik, vagy azt sem tudja kinek vallott szerelmet.
2023. ápr. 13. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Minek tennéd tönkre a barátságot? Amúgy is nagyon kellemetlen helyzetbe lehet hozni mast ezzel.
2023. ápr. 13. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
kit erdekel, hogy mi volt ket eve, gondolom ezert vart a feleseged, hogy elevuljon a sztori.
2023. ápr. 13. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
HA nem okoz gondot a házasságodban, azaz nem zaklatja a feleséged, nem okoz féltékenységet, akkor fölösleges szerintem is.
2023. ápr. 13. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
0%
Kamuzik a nejed. Ha igaz lenne 2 opció lenne: vagy azonnal szól neked-az esetnél, vagy attól a pillanattól kezdve hallgatva-de az összes olyan programból kivonta volna már magát amin a haver megjelent. Nem hogy baráti körben, egylégtérben maradjon az ilyen ember..
2023. ápr. 13. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
8, mmmmiértis?
2023. ápr. 13. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem, ha nem okoz a jelenlegi életetekben gondot, nem kell külön említeni.


Részegen pedig mond az ember hülyeséget is.


Amúgy én is jártam hasonlóan, tudtam, hogy tetszem a volt férjem legjobb barátjának, ennek ellenére soha nem nyomult rám, még most sem, hogy elváltunk.


Szerintem nem kell ezzel foglalkozni, rég történt, Ti összeházasodtatok, a barátod meg lehet, hogy kicsit kétségbe is volt esve..

2023. ápr. 13. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!