Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátommal már odáig jutottu...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátommal már odáig jutottunk, hogy nem szeret nagyon velem lenni, szakitsak, vagy várjam, hátha megváltozik?

Figyelt kérdés

Hosszú lesz. Másfél éve vagyunk együtt, elején jó volt, mostanra oda jutottunk, hogy nem akar velem találkozni, mert hogy megvaltoztam. Egy hónapban kb 6x találkozunk, de nekem az nem elég, akkor is csak a 4 fal között vagyunk. Se randi, ha én mondom hogy hova mehetnénk, o oda nem akar. Neki csak a gamerkedés és az edzés elég is lenne

Minap azon vesztünk össze, hogy már mióta könyörög olyan képekért, és hogy nem kap. De így, hogy nem érzem azt, hogy szerelmes lenne, így nincs kedvem ilyeneket küldeni.


2023. ápr. 13. 15:20
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
96%

Rosszul írtad.

A barátommal már odáig jutottunk, hogy nem szeret." Pont.

Szakíts, mert ez jobb nem lesz. Olyan képet még eszedbe se jusson küldeni!!!

2023. ápr. 13. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

"Hosszú lesz."

És írsz 6 sort. ;-)

Bocsi, de nekem a hosszú nem itt kezdődik. :-)


Egyébként hagyd a francba. Egyrészt szerintem alapjában véve sem illetek össze, túlzottan eltérő a személyiségetek és az elképzeléseitek. Másrészt ami elindult egy negatív irányba, az magától nem fog csak úgy helyrejönni. Harmadrészt: az ilyen képkunyerálóktól jobb is eltávolodni. Hogy aztán legyen, mivel zsaroljon? Nehogy már...

2023. ápr. 13. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Ez nem kapcsolat. Nem is értem, hogy mit keresel még mellette, ha érzed, hogy nem szeret veled lenni.
2023. ápr. 13. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

Se nem szeret, se nem érdekled. Szeretné a fotóidra verni, amikor úgysem vagy vele. Ne is küldj neki. Én mondjuk akkor se küldnék ilyet, ha szerelmes lenne. Soha nem vállalnám ennek a kockázatát.

Neked kevés ennyi tali, mert te szereted. Megalázó ez a helyzet így.

Kimozdulni nem akar veled. Otthon gondolom szex, gamerkedés. Hát csodás.

2023. ápr. 13. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim válasza:
14%

Elbsztad a kategóriát.

18+

2023. ápr. 13. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Semmi közös nincs bennetek, a fiú baromi unalmas. Miért ragaszkodsz hozzá?
2023. ápr. 13. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Elmúlt a lángolás, neki ennyire kellettél, ha nem mész el magadtól, akkor nem rak ki végleg, amíg nincs másik nő kilátásban. De ha maradsz, akkor lehet még odáig is juttok, hogy elvesz, és akkor eltarthatod, meg kiszolgálhatod, amíg ő terpeszkedik a gépe előtt.
2023. ápr. 13. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
95%

" Szeretné a fotóidra verni, amikor úgysem vagy vele."


Vagy röhögni egyet a haverokkal, amikor együtt a majomcsapat.

2023. ápr. 13. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Ennek így semmi értelme, inkább szakíts, ez nem kapcsolat
2023. ápr. 13. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem véletlen egy 24 eves, Krisztián nevű csavoval jársz? Kísértetiesen hasonlít az exemre. Neki is a kondi és a gép volt a mindene…
2023. ápr. 13. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!