Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Majd miattam megváltozik?

Figyelt kérdés

Azoknál a nőknél akik evvel jönne, honnan jön ez az ismert toposz?

Miért hiszik egyesek hogy ez majd így lesz? A legtöbb ilyen még csak nem is tesz érte semmit. Tipikusan ők azok is, akik várják hogy majd “veszi a lapot” meg “majd észreveszi magát”



#változás #női logika #Majd megváltozik #Veszi a lapot
2022. nov. 30. 13:20
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
95%
Közhely, hogy a férfi azt akarja, hogy a nő, akibe beleszeretett olyan maradjon amilyen, a nő pedig, hogy a férfi azzá váljon, akit ő elképzelt fejben. Csak sajnos egyik sem válik valóra, részben innen a sok csalódás.
2022. nov. 30. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
75%

Némelyik igen, némelyik nem.

Különbség, hogy valaki jobbá vagy rosszabbá változik.

2022. nov. 30. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
2 ha nem akarsz választ írni. Akkor teljesen felesleges 0 tartalmú választ írni!
2022. nov. 30. 13:31
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

De hát nem írod, hogy miről van szó. xD

Bantalmazas és társai a téma, vagy hogy valaki képes jobbá válni, pl. elmegy tovább tanulni.

2022. nov. 30. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Dehogy valtozik, max egy ideig azt hiszed. Regen en is azt hittem gondoltam majd en leszek az aki miatt mert annyira szeret. Lofszt.
2022. nov. 30. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Mert egyáltalán nem mindegy kérdező...
2022. nov. 30. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
90%

1-esnek adok igazat. Plusz hozzáteszem, hogy annyira azért nem speciálisan női logika ez, férfiban is megvan az a réteg, aki az elátkozott tündérkirálylányt látja a környék/munkahely/társaság lotyójában, és azt hiszi, ha a nő esélyt ad neki, akkor mellette hűséges, odaadó tüneménnyé valtozik, mert végre megnyugvást lel a kis lelke. Vagy a franc tudja, miért... (Aztán koppannak, mikor velük is pont ugyanazt csinálja, mint a többivel.)


A nőkben is ilyesmi dolgozik. Abban reménykednek, hogy a pasinak talán csak arra van szüksége, hogy valaki igazán és jól szeresse, talán az előző nők nem voltak elég jók, és hasonlók. Remény, remény, remény. A férfira jó tulajdonságokat aggatnak, mielőtt megismernék, és az eszményképbe szerelmesek, aki a fejükben létezik. A hibái csak tévedések, botlások, a körülmények áldozata.

De nem minden nő ilyen naiv álmodozó, van, aki sosem volt az, van, aki hamar kinövi, van, aki később. Akad, aki soha.

2022. nov. 30. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
A mesékből. Van aki sosem nő ki belőle. A mesékben ugye a gonosz is meglakol mindig, ha árt valakinek. Ez viszont ritkán van így a valóságban. Egyébként mérhetetlen egóval rendelkezik az, aki azt gondolja, hogy majd valakinek ér annyit, hogy végleg állítson a saját viselkedésén miatta. Ha esetleg formál is némileg magán, azt nem más miatt fogja megtenni, hanem saját maga miatt. De ez sem 2 nap lesz. És ennek is sokszor az a vége, hogy csak ideiglenesen történik meg. A valódi bőréből nem tud az ember kibújni, főleg véglegesen.
2022. nov. 30. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

7.


1-es voltam, köszi a kiegészítést, egyetértek! Pont emiatt tartom azt - sokakkal ellentétben - hogy a múlt igenis számít, hiszen ha valaki egy bizonyos hibát sorozatosan elkövet, akkor nagy valószínűséggel velem is megteszi majd. Meggyőződésem, hogy nincs olyan, hogy "sorozatos botlás" és csalódás. Ezt olyanok mondják, akik jelleme nem ment át azokon a fejlődési szakaszokon, amelyeken egy érett emberé igen. Vannak hibák, vannak tévedések, benézhetek egy-egy kapcsolatot, na de nem folyamatosan. Én a magam részéről pl. ezért nem szeretem a körberajongást, sem oda, sem vissza, mert pontosan tudom, hogy ezzel a nő egy csupa olyan dolgot aggat rám, ami lehet, hogy nem is igaz (vagy tudom, hogy nem az). És hiába mondom, mutatom ki, hogy én milyen vagyok, ő AKKOR IS azokat a tulajdonsáokat fogja látni bennem, mert azt AKARJA látni.

2022. nov. 30. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Mindenki akkor változik ha belátja hogy ez neki is jó.

Csak a párja kedvéért az még kevés,nde számtalan olyan van hogy a párja motiválta.

Igenis vannak alfákbol is hűséges férjek is. Mert rájöttek arra h ez jonb mint viragrol virágra repkedni.



Ugy nézd pl senki nem tanul meg vki kedvéért biciklizni, de ha vki megtanitja es rájön arra h ez jo élmény akkor megtanul biciklizni.

2022. nov. 30. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!