Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért van az, hogy a férjem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy a férjem mindig megváltozik amikor ez a barátja felbukkan?

Figyelt kérdés

Azt tudni kell hogy nem járunk el külön általában nem is "barátozunk" csak közösen, ez az egy olyan vab aki időnként feltűnik majd eltűnik... és rossz irányba megváltozik ilyenkor, sokkal lekezelőbb, arrogansabb, hirtelen olyan nem törődöm lesz... Meg ilyenkor minden apos...

Mig dolgozom, ő korábban végez, már a hangjan hallom és tudom hogy nalunk van a spanja ..

Ha szólok vagy megjegyzem mit érzek rögtön védi, ha kritizalom védi... volt már nagyon komoly viták belőle úgy hogy egyébként fél évente veszunk össze...

Szóval... Olyan is volt hogy a srác hatására majdnem felmondott, itthon ült táppénzen hónapokig és lógott vele mint egy tini, fe szerinte ebben semmi rossz noncs hogy 32 évesen munka után talalkoznak egy hamburgerre

.. de közben meg én érzem hogy megváltozik... Mitől lehet ez?



#változás #barát #Rossz irányba
2023. febr. 18. 20:06
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
100%
Biszexuális, meleg? A haver nem támogatja a kapcsolatot veled, rá hallgat, befolyásolja? Miért nem kérdezel rá konkrétan? Csak tippelni lehet.
2023. febr. 18. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
100%
A srác a szeretője 😉
2023. febr. 18. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
83%
Gyenge jellem. Aszerint változik, milyen ember veszi körül.
2023. febr. 18. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 A kérdező kommentje:

Nem meleg,sem.biszex. Nem tudom tamogatja e vagy sem, talakoztunk már sokszor mert ő is bele tarotik a.gyerkkori baráti brigádba csak ő mindig eltűnik mindenki elől aztán előkerül.

Neki is van komoly kapcsolata amúgy.

Kerdzetem már mondtam neki de azt mondja benezem, hülyeség és ennyivel rendezi.

Szerinte ő ugyan olyan és ő ezt a barátot szereti a többi közül a legjobban stb. Aztán mindig eltűnik nem jön olyankor a közös barati esemenyekre sem ahol a többi haver ott van sem ő ilyen gyerek néha sztem maganak való.

2023. febr. 18. 20:17
 5/23 anonim ***** válasza:
100%
Mondom, meleg.
2023. febr. 18. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 A kérdező kommentje:
És ezt honnan derithetnem ki higy valóban ez áll e a háttérben?
2023. febr. 18. 20:19
 7/23 anonim ***** válasza:
100%
Esetleg bele nézel a telojába, mikor nincs a közelben.
2023. febr. 18. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
100%

Pedig erre az egészre nincsen nagyon más magyarázat. Vagy együtt szexeltek, vagy valami ilyesmi, beteljesülés nélküli szerelem esetleg és amikor jön a haver kifordul magából, mert vele szeretne lenni, de nem lehet, nem mer az egyik/másik/ mindkettő.

Ha mégsem bi/gay, akkor valami más titok van mögötte, mint a megcsalás, nagyon nehéz élethelyzet, ami őt is megviseli.

Más opciók nem léteznek.

2023. febr. 18. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
100%
Kufircolnak sajnos a hátad mögött.
2023. febr. 18. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
100%
Valami miatt fontos neki, hogy hozzá igazodjon, neki akarjon megfelelni, ha kettőtök közül választani kell. Azt írod, csak akkor változik meg a viselkedése feléd, ha ő is jelen van? Valamiért ő inkább referenciaszemély a számára, mint te. Rajtad áll, ezzel együtt el tudod-e fogadni a párod, vagy ez annyira fontos neked és rányomja a bélyegét a kedélyedre, hogy veszekedés lesz belőle (győzni akarsz), akár szakítás.
2023. febr. 18. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!