Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Csak én tartom betegesnek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak én tartom betegesnek mikor egy tizenéves lánynak 10-15 évvel idősebb pasija van?

Figyelt kérdés

29 éves férfi vagyok, a kérdés nálam nem aktuális (már családom van), csak az itt feltett kérdések ejtettek gondolkodóba.

Egyszerűen nem tudom elképzelni, hogy mit tudnék kezdeni egy tizenéves lánnyal.

Pontosabban egy dolgot tudok, de azt vegyük számításon kívül.


2010. okt. 8. 18:11
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
Ez nekem is szemet szúr.29/L.2 gyermekes anyuka vagyok.Van egy ismerösünk,a lány 20 éves,a pasija a volt tanára.43 éves......Nem is most lesz gond köztük,hanem mikor a pasi 60 lesz a lány meg még fiatal.....
2010. okt. 8. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
18 vagyok, 28 a barátom, 2éve együtt vagyunk, és szeretjük egymást. Kiegészítjük egymást, azonos dolgok érdekelnek minket, a stílusunk is szinte megegyezik, ugyanolyan dolgokon nevetünk, satöbbi. Mi érdekel pontosan?
2010. okt. 8. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:

Én azt tartom betegesnek hogy ez másokat zavar... És akkor mi van ha a pasi 60 a lány meg még fiatal? Ha jól érzik magukat együtt akkor mi a probléma? Ha nem akkor meg szakítanak.. Szvsz ha elmúlt a lány 18, onnantól kezdve tökmindegy hány éves a pasija, az az ő magánügye.

De a kérdező amúgy a fialabb tizenévesekre gondolt szerintem (16-17?).

2010. okt. 8. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
Engem nem zavar a dolog, nekem is volt idősebb pasim, 3 évig együtt voltunk, nem hiszem, hogy csak egy d*gásra kellettem neki :D
2010. okt. 8. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:

osztálytársam 15 éves, és 30-40 évesekkel kavar, apja haverjaival, stb.. és még nem is egy ribanc, ténlyeg nem, nem az a gyönyörű, gazdag, elkényeztett lány, ezért nem is értem, mondjuk hogy az apja miért hagyja..

ha én elkezdenék találkozgatni ilyen korúakkal, apa biztos kettétörne..ígyis midnig izél, hogy mivan a fiúkkal, egyébként ez tényleg beteges. undorító, hogy azoknnak az embereknek mi kell egy gyereken, aki a lánya lehetne..:S

2010. okt. 8. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
Szerintem is gusztustalan. A legtöbb pasi fiatalon idősebb csajt akar, idősebben fiatalt...
2010. okt. 8. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:

"Egyszerűen nem tudom elképzelni, hogy mit tudnék kezdeni egy tizenéves lánnyal.

Pontosabban egy dolgot tudok, de azt vegyük számításon kívül."


Ezzel kicsit szúrod a szemem. De kulturált leszek, mert Te sem fikáztál itt senkit :)

Mindenesetre érdekes, hogy most nem a tizenéves lány szemszögéből láthatjuk a "problémát", hanem a Tiédből. Ez ritkább, de érdekes :D


Legalább Te nem vagy pedofil :P


Sok mindent lehet vele "kezdeni". Én ugyan nem vagyok tini, de világéletemben jobban kijöttem a tőlem több, mint 15 évvel időebbekkel. Embere válogatja. Lehet egy fiatalabb lánnyal is beszélgetni, bizony :P Lehet kirándulni, együtt röhögni, romantikázni... Bármit :) Mindent, amit Te egy Veled egy korúval el tudsz képzelni arra az ÉRETTEBB, tizenéveik végén járó lányok is képesek lehetnek, igaz, csak kivételes esetben.


Remélem, segítettem elképzelni :)


20/L

2010. okt. 8. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 A kérdező kommentje:

Szóval mi hiányzik a mai tizenéves lányokból (persze tisztelet a kivételnek, mind a háromnak :P)? Műveltség és egzisztencia.

Csak míg az első relatív gyorsan és könnyen pótolható, addig az utóbbi nem.

Példák: A feleségemmel az első randinkon a British Museum-ban voltunk, majd utána elmentünk vacsorázni.

Mind a két alkalommal én fizettem, mert úriembernek neveltek és meg is tehettem, de ő mindkét alkalommal felajánlotta, hogy fizet, amit persze én elutasítottam.

Máskor különböző okok miatt volt, hogy valamit ő fizetett, mert megtehette, mert - és itt jön a lényeg - önálló jövedelemmel rendelkezett.

Persze a pénz nem minden, DE:

a., a költségmentes kapcsolatok száma behatárolt

b., nem szeretem, ha egy nő azt gondolja, hogy egy férfi azért keres, hogy azt utána a barátnőjére költhesse.

2010. okt. 8. 19:08
 9/26 A kérdező kommentje:

Javítok:


a., a költségmentes programok száma behatárolt

2010. okt. 8. 19:09
 10/26 anonim ***** válasza:

Nem vagy egyedül ezzel.

21F

2010. okt. 8. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!