Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért veszik a lányok ilyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért veszik a lányok ilyen tizenéves korban a kapcsolatokat? Vélemények? Vagy bunkó vagyok?

Figyelt kérdés
Miért veszi minden lány olyan komolyan hogy járunk? Fiatal vagyok előttem az élet és egyik barátnőm se tudta eddig elviselni, hogy minden lányra rászállok aki tetszik még ha éppen van valakim is. De miért? Ma is elsírta magát a már volt barátnőm amikor megtudta, hogy mennyi mindenkivel kavartam. Hát de miért kell ilyen komolyan venni a dolgokat, fiatalok vagyunk, nem vagyunk házasok, nincsenek gyerekeink stb. és mégis...
2011. aug. 20. 21:37
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
100%
te felelőtlen állat.... ez szégyen amit művelsz... 15/F
2011. aug. 20. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 ajanixD válasza:
nyomjátok gruppen be:D
2011. aug. 20. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 anonim ***** válasza:
Igaz, előtted az élet, és ha te így akarod kiélni magad, akkor ha összejössz egy lánnyal, szögezd le neki, már az elején, hogy te csak nyitott kapcsolatot akarsz, és akkor nem lesz gond. Onnantól már nem te leszel a köcsög. Ennyi.
2011. aug. 20. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 anonim ***** válasza:

én őszintén szólva nem vágyom az ilyenre igaz alig volt 2 barátnőm. inkább komoly kapcsolatra

17f

2011. aug. 20. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 DrBadru ***** válasza:
100%
Ha így akarsz éldegélni még pár évig, akkor illene minden lánnyal tisztáznod már a megismerkedéskor, hogy semmi komolyat nem akarsz!! Ez így fair!!
2011. aug. 20. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/34 A kérdező kommentje:
És szerintetek nem mondtam nekik, hogy annyira azért ne éljék be magunkat a kapcsolatunkba?
2011. aug. 20. 21:41
 7/34 anonim ***** válasza:
ááááá ember mi a sz.rra jó ez? menj partyzni azt dugjál..ennyi nem kell neked kapcsolat
2011. aug. 20. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/34 anonim ***** válasza:
100%
De gyökér vagy bameg,kis csicska g*ci vagy még.Verd a faszod,amíg nem állsz készen egy kapcsolatra.Aztán meg pár év múlva kérdezed,hogy miért ribik a lányok...pont az ilyen suttyó gyökerek miatt,mint te.Anyád is inkább nyelt volna le,mint hogy kiszärjon!!!!
2011. aug. 20. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 anonim ***** válasza:
100%
Vegyél guminőt,, Az ilyen ökörállatok miatt szívatják a csajok a normális csávókat halárra. De egyszer egy ilyen csáveszt mint te,(egy pont ilyet) úgy szájon b@aszok szívlapáttal ,hogy világkörüli túrnéjért jegyet szedhetek. :D
2011. aug. 20. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/34 A kérdező kommentje:

De most mindenféle beképzeltség nélkül mondom, hogy eléggé jóképű vagyok és nagyon sok lányt megkaphatok és meg is kapok.

Csak néha szükségem van arra, hogy bújhassak valakihez és szeretetet kapjak, szimplán ennyi.

Amúgy miért engem b@sztattok, ha lúzerek vagytok csajozásban?:O

2011. aug. 20. 21:52
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!