Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek ezzel erontottam...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyfiú12 kérdése:

Szerintetek ezzel erontottam az egeszet?

Figyelt kérdés

Lassan egy honapja randizok egy nalam idosebb lannyal. O 27 en 25 vagyok es kicsit ugy erzem hogy tul jo hozzam mert meg nem volt idosebb baratnom es eleg csinos is.


A multkor mikor elment a wcre beleneztem a telefonjana hogy most komolyan gondolja e velem vagy csak szorakozik es van mas partnere is. Nem talaltam semmit de lebuktam. Rohogott az egeszen meg mosolygott es mondta hogy nyugodtan nezhetem nincs titkolni valoja. Egyaltalan nem lett merges miatta.


Viszont most felek hogy a jol indulo kapcsolatunkat ezzel totalisan elrontottam es nem tudom mit gondolhat most valojaban.


Tudtok segiteni? Lanyok?



2023. ápr. 14. 10:28
 1/10 anonim ***** válasza:
88%

Istenem remélem elhagy.

Hogy van ehhez pofád ráadásul egy hónap után...

2023. ápr. 14. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerencséd volt, mert jól reagálta le, de ne izguld túl, mert így fogod elrontani. Amúgy nem kell úgy csinálni a 2 év korkülönbség miatt, mintha anyád korabeli csajod lenne, akkor megérteném, hogy aggódsz meg nem tudod, hogy kezeld a helyzetet. Csak természetesen és örülj neki. Nem kell kételkedned, nincs miért.
2023. ápr. 14. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Egy egészséges embernél-igen.


Senki nem akar örökké kutakodó emberrel kezdeni.Mert az ilyen ember később még rosszabbá válik partnerkapcsolatban. Rakd helyre magad-ha kell pszichomókussal, és csak utána kezdj bármilyen emberi kapcsolatba. És ne tegyél senkit tönkre a pszichoproblémáid miatt..

Az emberi társkapcsollat felelőség-nem játék.

2023. ápr. 14. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
*társas kapcsolat
2023. ápr. 14. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha ennyire kisebbrendűségű érzésed van mellette és nem tudod az tökeidet összeszedni, akkor hagyd a fenébe, mert végig fogod csak parázni, majd még jobban elrontani a kapcsolatot.
2023. ápr. 14. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Én már nem foglalkoznék veled az tuti. 🤦‍♀️
2023. ápr. 14. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon rugalmas lány lehet, ha ezek után nem vágott ki rögtön.

Azért vegyél vissza a kutakodásból, mert ezzel előbb-utóbb el fogod kergetni magadtól.

2023. ápr. 14. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Milyen jogon nézel bele más telefonjába? Szégyeld magad! Bocs, de ez a véleményem, szerencséd, hogy nem hajtott el. Nem azért, de neked hogy esett volna ez? Belenézegetek a telefonodba, mert hátha ismerkedsz mással is? Te nem a lányban, hanem magadban nem bízol, hogy képes vagy megfogni és megtartani őt. Nem azért baj, hogy belenéztél, mert titkolni valója lenne, hanem mert illetlenség, pofátlanság. Ha együttéltem valakivel sem néztem bele a telójába, táskájába, zsebébe, stb. Ha nem bízik valaki a másikban, megette a fene. Persze, most lehet mondani, hogy volt már olyan történet, ahol így buktak le, de ezért nem kell általánosítani és kutakodni, őszintén meg kell kérdezni, ha úgy érzed baj lenne. Becsüld meg ezt a lányt és ne nyomozgass utána, magad alatt vágod a fát!
2023. ápr. 14. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Azonnal kidobtalak volna!
2023. ápr. 14. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

Hülye vagy!!!

Mit nem adnék egy ilyen nőért így 40hez.kozel

2023. ápr. 14. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!