Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tennél, ha megtudnád,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennél, ha megtudnád, hogy a barátnőd régebben prosti volt?

Figyelt kérdés
Három éve vagyunk együtt, most derült ki, hogy tíz évvel ezelőtt pár évig ebből élt. Most 36 éves, én 38. Szeretem, de már nem tudok úgy ránézni. Ti vele maradnátok?
2023. ápr. 14. 15:25
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
57%
Persze, ugyanazt csinálta, mint mindenki más, csak pénzért.
2023. ápr. 14. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
77%

S ez miértcsakmost derül ki? Engem az zavarna leginkább, hogy eddig nem mondta el.


Persze a prostizás se épp jó, de ha amúgy nincs betegsége, intelligens és monogám kapcsolatra vágyik, akkor nem kifejezetten érdekelne. A jövő a lényeg, nem a múlt.

2023. ápr. 14. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
95%
Miért volt prosti?
2023. ápr. 14. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
77%
Nem zavarna
2023. ápr. 14. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
77%
Igen, vele maradnék. Ha nem mondta volna el, akkor sohasem tudtad volna meg.
2023. ápr. 14. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
82%

Mit cisnálnék?

Tekintve, hogy ez az infó semmin nem változtat és nem befolyásolja a kapcoslatunkat, valószínűleg egy kvét csinálnék. Vagy kettőt, ha ő is kér.

Ha meg valami volt stricije kopogtatna be valami ősrégi sérelemért, akkor azt leütném vascsővel.


Már akkor is ex-prosti volt, amikor beleszerettem és összejöttünk. Max nem tudtam róla. Azaz az egésszel kapcsolatos változás csak és kizárólag az én fejemben történne, nem a kapcsolatban. Éppen ezért nekem kell magamban megbírkózni ezzel, a nőnek és a kapcsolatnak semmi köze ehhez.

2023. ápr. 14. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
30%

Azonnal dobnám, ez miért kérdés?

Undorító

2023. ápr. 14. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
61%
végzett valamit, mi a legmagassabb befejezett iskolája, mi a szakmája? utcai prosti volt, vagy lakásban csinálta? családja nem állt mögötte, nem segítették anyagilag? nem lett volna lehetősége más munkát végezni?
2023. ápr. 14. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
24%
kb az elso dugasnal levagnam, hogy szakember. Egyebkent nem erdekel, a szexmunkasok semmivel sem birnak kevesebb ertekkel a szememben, mint mas szakmabeliek
2023. ápr. 14. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
23%
Nem unod még a kreált kamu kérdéseidet?:D
2023. ápr. 14. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!