Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha megtudnátok, hogy egy barátotok/barátnőtök megcsalja a párját, elmondanátok a megcsalt személynek?

Figyelt kérdés
Piszok nagy dilemma, nem tudom, mit tegyek.

2018. febr. 20. 23:45
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
43%

Én már voltam ilyen helyzetben. Végül nem mondtam el pedig közeli unokatesóm a megcsalt fél. Nem mondtam el mert volt egy 1 éves kislányuk aki imádta az apját. Aztán valaki mástól tudta meg, hogy szeretője van a férjnek, de nem hitte el viszont örök harag lett azzal aki elmondta. Utólag örültem, hogy nem avatkoztam bele.

Nagyon jól gondold meg mit teszel, kérdező!

2018. febr. 21. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
"A gyilkossághoz már erő kell, egyéniség, képzelőerő, nagy indulatok. Gyilkosok ellen lehet védekezni is. Aki gya- koribb, s aki ellen nem lehet védekezni, s aki az emberi nyomorúságot és tragédiákat milliószámra tenyészti, az a jámbor és tunya ember, aki elfordítja fejét, ha valamilyen aljasságot vagy jogtalanságot lát, nem emeli fel a telefonkagylót, ha segíthetne is e figyelmeztetéssel, óvatosan körüljárja az emberi nyomorúságot és szótlanul odább megy mellőle, holott különösebb áldozat és erőfeszítés nélkül visszaadhatná egy em- ber kedvét az élethez, vagy segíthetne egy nyomorulton."
2018. febr. 21. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
39%
Természetesen nem és a dilemmát sem látom a dologban. Aki a barátom, azért a barátom, mert minden helyzetben számíthatok rá. Cserébe ő is rám. A barátom párja lényegében nekem senkim, aki jó eséllyel akkor is tovább sétálna az utcán, ha összeesnék vagy valaki rám támadna. Akkor miért tegyek én érte bármit is?
2018. febr. 21. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%
Jó sztori első! Akkor ott minden happy lehet továbbra is félrekefélni mert a megcsalt fél nemcsak balek hanem extra balek .Fantasztikus
2018. febr. 21. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
Nem. A baratom a baratom, a parja nekem senki. Mint mar irtak. Kilonben is az p dokguk, nem az enyem.
2018. febr. 21. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim válasza:
Elég a szerepcsere.... Te szeretnéd tudni? Te miként gondolnád tovább ha estleg kiderülne, hogy ő nem szólt neked pedig tudta...
2018. febr. 21. 03:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
Nem mondanám el, hiszen a barátnőm az a barátnőm, a párját "csak" hozta magával. Voltam ilyen helyzetben, undorítónak találtam, a barátnőmmel beszéltem erről. A srácot sajnáltam, de nem éreztem, hogy lenne jogom neki elmondani. Azóta is együtt vannak, a lánnyal meg megszakítottam minden kapcsolatot..
2018. febr. 21. 05:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
82%

Mivel az ÉN barátom csalja meg a saját párját, így nem. Akkor sem, ha a megcsalt féllel is jóban vagyok (ha ugye a barát révén ismertem meg).


Viszont elbeszélgetnék a barátommal erről a témáról. Megpróbálnám jobb belátásra bírni. Biztosítanám őt arról, hogy nem árulom el, de megkérném, hogy gondolja át, fejezze be a csalást és inkább döntsön.

2018. febr. 21. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
50%

Mint láthatod a válaszokból, nem. A megcsalás ezek szerint, egy teljesen elfogadott dolog.


Saját vélemény, ebben a témában, soha, senkinek semmit. Sokszor, a megcsalt fél, ha videót viszel, akkor sem hiszi, mert tart a rózsaszín köd. Az eredménye sokszor annyi, hogy te vagy aki keveri a kakit, lesz pár haragosod és környezeted bizalma leszáll. Aki árulkodik, nem egy megbízható ember.

2018. febr. 21. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
49%

9:


"a megcsalás egy teljesen elfogadott dolog"


Ha már rengeteg ember olyan, hogy mellette a párja nem tudja kulturált, értelmes keretek között levezetni a több szexuális partner iránti igényét, ha van neki, mint megcsalással. Szerintem a titokban félre járók egy jelentős részének eszébe sem jutna így csinálni, ha a fenti keretekre lenne lehetőség. Pl hármas szex, négyes párcserés szex, vagy swinger.

2018. febr. 21. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!