Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nyugodtak lennétek, ha a párotok elmenne három napra horgászni egy párral?

Figyelt kérdés

A pár női tagjával fél éve nagyon barátkozik, a férfival semleges a kapcsolata. Csak a nő miatt viseli el. Elviccelődnek de szerinte a nő sokkal jobbat érdemel.

Három napra utaznak le egy eldugott kis tóhoz horgászni. Ez nagyon nem az én világom, semmi kedvem egy kis házban aludni meg egész nap unatkozni. De nem tudom mennyire normális ez? Még ha tényleg létezik férfi-nő barátság, ez nem túlzás, hogy ennyi időt töltenek együtt? Ti mit szólnátok hozzá?



2023. ápr. 14. 19:37
A kérdező szavazást indított:
Nekem sem tetszene, jogosan aggódsz.
Semmi baj nincs ezzel, feleslegesen aggódsz.
37 szavazat
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
88%
Hát, végül is arról nem esett szó, mit hova fog lógatni. 😆 Ez komoly kérdés amúgy??
2023. ápr. 14. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
28%
Szerintem dobd ki, jobb ember lesz mindkettőtökből.
2023. ápr. 14. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Mi az hogy elviseli a no parjat meg jobbat erdemelne? Ki o, milyen jogon mond iteletet? Jobb alatt magara gondol? Miert baratkozik “nagyon” a novel, egysltalan mit jelent a nagyon?
2023. ápr. 14. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
85%
Elengedném-e nyugodtan a férfi haverjaival, akikkel együtt nőtt fel? Persze. De így nem, ez nonszemsz, rossz vicc.
2023. ápr. 14. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
63%
Nyugodj meg, belógatja rendesen a kukacot.
2023. ápr. 14. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
0%
Ez semmi, az én pasim 13 éves kislányokkal barátkozik, és ezt mosolyogva tűrnöm kell. Te még örülj, hogy csak ennyit kell elviselned.
2023. ápr. 14. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
19%

Féltékenység= önbizalomhiány! Neked magaddal van a bajod? Attól félsz hog jobb lesz a nő? Legalább kiderül hogy milyen ember a "párod". Ha nem bízol benne, akkor valójában tényleg a "párod"? Vagy félted azt az életet amit mellette élsz?


Kövezzetek meg, de a feleségem céges bulikra meg csapatépítőkre járt, mégis itt van mellettem. Cirka 17 éve.


Azok a nők meg azok a kommentek, meg azok az életek amiket ltek vagy élnek, hááááát az meg a no komment kategória. Van egy proli pasitok, majd még féltékenykedtek is rá? Csak halkan kérdezem: ez kit minősít? Minek vagytok ilyen pancser, lúzer, neveletlen, anyátlan-apátlan, semmirekellő pasikácskákkal. Mert ilyen esetben férfiakról nem beszélhetünk, ezt azért ti is beismeritek remélem. Kényszer? Nincs kiút?

2023. ápr. 14. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
51%

Ezek a buta, álnaív kérdések...

Incelek írják az összes ilyen ostoba fantáziát.

2023. ápr. 14. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Hát ha ott lesz a férj, akkor annyira nem aggódnék. Csak nem fogja előtte dugni. Vagy ha mégis, és az feldarabolja harcsacsalinak, akkor meg is érdemli.


Ha ennyire nem szeretnék menni, de ő igen, akkor nem tilthatnám meg.

2023. máj. 7. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Hármasozni mennek. Ez jó kis fedő sztori.
2023. máj. 7. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!