Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A párommal 2 év 5 honapot...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párommal 2 év 5 honapot voltunk együtt ebbol 5 hónapot.2 napja külön vagyunk de nsgyon az anyja szoknyája alá bujij Ö 20 én 18 évesek vsgxunk de nem engednek el minket ketten horgászni vajon keresni fog?

Figyelt kérdés

Ö az a tipus aki nem megy a másik után..

De viszont nkm elegem van h mindig én megyek

De ö meg azt monfja mindig attol fél h mikor szedem össze a ruhám és jövök haza

Az anyja mondta vasaljam le a sötételöt én le vasaltam egy üveg asztalom és megszol h hát ö ilyen vasalást még életében nem látott pedig 50 éves

Segitek neki persze nem mindenbe mert akk nincs szabadidőm...

Multkor is haza mentem érettségirol enni se ettem takaritottam majdnem 3 és hol oráig utána le mentem szüleimnél haza jötten mosott és párolta a zoknikat mondom segitsek? Azt mondja najd ö megcsináli kiteriti

Nem állt mellettem ki

Szerintetek? Keresni fog? Hiányzik nagyon de én nem tudok már ott lakni


2019. máj. 10. 07:10
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

Érettségiről mentél haza?

A fiú anyja pedig a zoknikat párolta?

Elhiszem, hogy nem tudsz ott lakni.

Szerintem ne keresd többet a fiút.

2019. máj. 10. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
1: látom te érted ezt az értelmetlen halandzsa szöveget. Mondd el kérlek, hogy mi a kérdés?
2019. máj. 10. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Hát, nem igazán értem ezt a katyvaszt amit idehánytál, de egy dologban biztos vagyok, buktad a hétfői magyar érettségit(majd most jön rögtön nyilván az, hogy határon-túli magyar vagy), már az is egy kisebb fajta csoda, hogy egyáltalán eljutottál a középiskola végéig. Apropó 18 éves tanulóként, bevétel nélkül a pucér kis popóddal nem kéne senki nyakára odaköltözni és akkor nincsen konfliktus, lehet az anyja belekötött a vasalásodba, ez még elég piszlicsáré dolog, én odacuccolni sem engedtelek volna, mert mire fel. Nagyon ruppótlan, surmó dolog bárkihez odabútorozni úgy, hogy nem bírod eltartani magad, akár megtűrnek, akár nem, normális ember ilyet invitálásra sem csinál. A párod meg most akkor attól fél, hogy visszaköltözöl, vagy csak nem bírsz fogalmazni? Mert ha igen, úgy nyilván nem kéne lemenni kutyába és ezek után még zaklatni, vagy egyáltalán szóba állni vele. Lehet most épp jó neki, hogy megszabadult Tőled, de ha amúgy sem áll ki érted, akkor hidd el, nincsen rá szükséged, ne alázd meg avval magad, hogy tepersz utána, bár gondolom úgyis azt csinálsz a végén, amit akarsz...
2019. máj. 10. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

Ez mi akar lenni?🤔 🤦‍♀️

Zagyvaság, értelmetlen, biztosan nem sikerült az érettségid sem.

Zokni párolás??? WTF???

2019. máj. 10. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Hogy mi van?
2019. máj. 10. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Mit csináltáll az érettségin, takarítottál???
2019. máj. 10. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
54%

Hát, lehet, hogy érettségizni próbáltál, de tuti nem fog sikerülni!

Valahonnan az Isten háta mögül írsz és valami harmatgyenge szakgimiben próbálkozol az érettségivel, ami még senkinek sincs a családban?

2019. máj. 10. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

Én értem! 5 hónapja egy vasalt üvegasztalon az anyja szoknyája alól horgásszák a párolt zoknikat!

Nem élet ez! Hagyd ott az egészet.

2019. máj. 10. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:

Neharagudjatok kitörlődött a többi amit irtam

Lényeg az hogy bele szoltak az életünkbe

Nem mehetünk oda ahova akartunk

Az anyja folyamatosan olyanokat mondott:

„Én nem engedem a fiamat olyan messzire”

20 éves könyörgöm!

Hagy döntse már el ö hogy hova akar menni dolgozni tanulás után..

Tulságosan féltik

És csináltam én segitettem de már anyjának nem tetszett az h este 10kor haza jöttünk azt mondta ne mennyünk sehova már mi meg elmentünk

Ezzel megkezdödött minden

Utána alig szolt hozzám

Szemével ölni tudott volna

Érettségiről haza mentem más osztálytársaim pihentek nekem takaritanom kellett és mondtam a páromnak h nkm is kell szabad idő stb

Még megszolt hát h én jobban birom csinálni mint az anyja meg hogy ha már itt lakok segitsek be mindenbe

Minden be be segítettem 5 honapja és már nem birom..

A párom elment a barátainál tippmixelni vagy esetleg horgászni én is elmentem vele horgászni de ritkán nkm itthon kellett maradni és takarítani.

2019. máj. 10. 08:03
 10/14 anonim ***** válasza:
A zoknipárolós résznél már zokogtam :D sajnos nem tudok érdemben hozzászólni, de köszönöm a kérdezőnek, bearanyozta a reggelemet.
2019. máj. 10. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!