Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Furcsa dolog, ha arra vágyok,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Furcsa dolog, ha arra vágyok, hogy néha a munkán kívül is töltsön a párom időt nélkülem?

Figyelt kérdés
Nagyon sok időt töltünk együtt párommal, a munkát leszámítva szinte minden szabadidőnket. Neki az a meggyőződése, hogy egy párkapcsolatban teljesen normális, ha a pár két tagja szinte mindig együtt van és ritkán van különtöltött idő. Nekem ez kicsit azért fura, mert én néhány naponta igénylem, hogy 1-2 órát el legyek a másik szobában, fülem bedugva és a saját dolgaimmal foglalkozva, de ő szereti, ha amikor mindketten itthon vagyunk, az legyen közös helyiségben, fülhallgató nélkül gépezzünk, stb.
2023. ápr. 14. 19:54
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Kind a kettő normális. Csak nem biztos hogy hosszú távon összeilletek.
2023. ápr. 14. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Mind*
2023. ápr. 14. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem, inkább normális.
2023. ápr. 14. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Én megfulladnék egy olyan kapcsolatban, ahol még egy fülhallgatót se tehetek be, amikor nekem tetszik, ez egyáltalán nem normális. Attól, hogy egy pár vagytok, nem vagytok összenőve, két különálló ember vagytok.
2023. ápr. 14. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Kell az énidő mindenkinek, így a helyes.
2023. ápr. 14. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ti nem illetek össze.
2023. ápr. 14. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Az nem normális, ha valaki 0-24 a párjával akar lenni.

Miért nem? Mert két külön ember, hiába alkot egy párt.

Külön akarat, külön személyiség, stb.

És kell az embernek énidő, amikor magaddal vagy picit, fejleszted magadat, akár alkotsz, azt csinálod, amit szeretsz, van hobbid, stb. A kapcsolaton is sokat dob, illetve az embernek lelki feltöltődés.


Én értem, hogy jó dolog sokat együtt lenni valakivel, de általában azok azok, akik nem engedik levegőhöz jutni a másikat, akik nincsenek megbékélve magukkal, és nem szeretnek magukkal időt tölteni.


Anno az exem nekem sem értette, hogy miért nem akarok minden este nála aludni (nem éltünk együtt), és azt hitte nem szeretem, holott voltak esték, amikor jól esett bekuckóznom, meginni egy meleg kakaót és egyedül lenni a gondolataimmal, amúgy is introvertált ember vagyok, sokat kell magammal lennem.

2023. ápr. 15. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!