Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Normális dolog, hogy ha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális dolog, hogy ha a barátommal külön megyünk el szórakozni, nem érzem jól magam, nem találom a helyem, csak vele lennék? Viszont azt is nehezen tudom elviselni, ha ő megy nélkülem valahova.

Figyelt kérdés
Tudom, hogy teret kell neki adnom, ezt azért felismertem, de nagyon nem megy, teljesen befordulok, ha tudom, hogy megy valahova. Beszéltünk erről, és azt mondta, neki is rosszul esett korábban, ha külön voltunk, de már nem. Én pedig most léptem ebbe a korszakomba. Hogy léphetnék ezen túl?
2008. okt. 8. 17:39
 1/3 anonim ***** válasza:
Igen normális ha külön szórakoztok. Kell adni a másiknak időt és teret amikor nem vagytok együtt. Próbálj felszabadulva bulizni a barátnőiddel és érezd jól magad. Nem kell mindig együtt lenni, együtt menni, mert tönkre is teheti a kapcsolatot. (nem mindig, de előfordulhat) Néha menjetek el együtt is, néha külön.
2008. okt. 8. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
az hogy együtt vagy valakivel nem azt jelenti hogy sziámikként kéne élnetek... legyen meg mindkettőtöknek a saját élete is, használjátok ki.. ha pedig bulikban ennyire nem érzed jól magad nélküle, akkor sztem igyál meg 1-2 felest :D
2008. okt. 8. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
én is ugyanígy vagyok, mint te. de néha nagynehezen ráveszem magam, hogy elmenjek haverokkal, volt, hogy egy buli után hazajöttem, ledőltem az ágyra és sírtam, hogy ő hiányzik... tudom gyerekes, de nem bírtam. borzasztóan szeretem és tudom, hogy ő is szeret. amíg őnála is hasonlóképp van ez az erős kötődés, addig talán nem gond :) de ha a barátod már szívesebben eljár nélküled, tedd meg te is
2009. ápr. 13. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!